پیکه بازهم ایکر کاسیاس را سوژه کرد

ایکر کاسیاس یکی از چهره‌های فوتبالی پرکار در فضای مجازی است که هر از چندگاهی با پست‌هایش در شبکه‌های اجتماعی اجازه نمی‌دهد که از یاد هوادارانش برود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جدیدترین پست کاسیاس او را در محیطی روستایی دور از هیاهوی شهر نشان می‌دهد و این دقیقاً همان چیزی است که سنگربان سابق رئال مادرید و اسپانیا به آن اشاره کرده و در پست خود نوشته است: همه چیز روستا زیباست! آرامشی دوست داشتنی!

چهره کاسیاس و لباسی که در عکس پستش به تن دارد سبب واکنش‌های متفاوتی به همراه داشته است که یکی از جالب‌ترین آنها از سوی پیکه بوده است.

پیکه و کاسیاس هر از چندگاهی یکدیگر را سوژه می کنند و این بار ستاره بارسا برای اسطوره رئال نوشت:« انگار یک قطار با تو تصادف کرده و از رویت رد شده است!»             

پیکه اما تنها هم‌تیمی سابق کاسیاس نبوده که به پست او واکنش نشان داده است. بورخا فرناندس بازیکن سابق رئال مادرید هم به چهره کاسیاس اشاره‌ای به شکسته شدن چهره کاپیتان سابق کهکشانی‌ها داشته و نوشته است:«دیگر فیلتر پیر کننده هم نداری.»

کاسیاس از زمان سکته قلبی و خداحافظی اجباری‌اش با فوتبال که کمی بعد با جدایی از همسرش همراه شد، زندگی کاملاً متفاوتی را در پیش گرفته است و بخشی از اوقات فراغتش را صرف سفر به نقاط مختلف اسپانیا می‌کند.

 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال