پیکه باز هم به سوژه خنده رئالی‌ها تبدیل شد+ عکس

اظهار نظر جرارد پیکه مدافع با سابقه باشگاه بارسلونا در خصوص بازگشت نیمار جونیور به نیوکمپ، موجب تمسخر او توسط برخی از هواداران رئال مادرید شد....

به گزارش مدال؛ «نیمار جونیور» تابستان سال 2017 با قبول پیشنهاد پاری‌سن‌ژرمن قلب هواداران بارسلونا را شکست و این تیم را ترک کرد اما حالا پس از دو سال به دنبال بازگشت به اسپانیا است که این موضوع با واکنش‌های گوناگونی همراه شده، از جمله واکنش «جرارد پیکه» مدافع با سابقه آبی‌اناری‌ها.

مدافع اسپانیایی در گفتگو با سایت هواداری باشگاه درباره این مسئله گفت: «نیمار باید خودش تصمیمش را اعلام کند. او بازیکن خوبی‌ست و با رختکن نیز رابطه بسیار خوبی دارد. همه می‌دانند که بازگشت او به بارسا پیچیده و سخت است. ما با هم گفتگو می‌کنیم اما موضوع مکالمات ما کاملاً خصوصی است. او داخل و خارج از زمین فوق‌العاده است. ما مشتاق این هستیم که ببینیم چه اتفاقی رخ خواهد داد.»

 

 

این جملات پیکه البته به سوژه برخی از هواداران رئال مادرید تبدیل شده است. آنها با یادآوری جمله معروف «Se queda» که خبر از ماندن نیمار در بارسا پیش از پیوستن ستاره برزیلی به PSG داده بود، به تمسخر او پرداختند و اعلام کردند که او می‌تواند به زودی برای دیدار با دوست قدیمی‌اش به مادرید بیایید. اشاره این هواداران به شایعه توافق رئال مادرید با پاری‌سن‌ژرمن جهت انتقال نیمار به «سانتیاگو برنابئو» برمی‌گردد.

بیشتر بخوانید:

ضربه مرگبار PSG به بارسا؛ نیمار به رئال مادرید می‌رود!

تگ ها


پیکه نیمار بازگشت نیمار به بارسلونا اخبار نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن بارسلونا رئال مادرید لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال