پیکه با یونایتد به اوج رسید/سوارز خواهان تمدید قرارداد؛بسته خبری خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا....

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا.

به گزارش مدال، اهم خبرهای امروز فوتبال اروپا وجهان را در بسته خبری عصرگاهی می‌خوانید:
- رادیو کاتالونیا: آژاکس با آبیدال و نماینده آلنیا برای یک قرارداد قرضی احتمالی تماس برقرار کرده.
- رادیو کاتالونیا: اظهارات بارتومئو درباره دلیخت در هفته گذشته همگی خیلی مثبت برای انتقال مدافع به بارسلونا است. همه چیز درست پیش می رود.
- بارسلونا به هافبک خرونینخن لودویت ریس علاقه نشان داده است. باشگاه تاپ اسپانیا در حال حاضر یک پیشنهاد را برای جذبش آماده می کند.
- به گزارش ترنسفر، کلوپ قصد دارد هر جور شده تورگان هازارد را جذب کند ولی مشکل اصلی این است که خود بازیکن در صورت پیشنهاد دورتموند، مایل به ترک تیم است.
 

پیکه با یونایتد به اوج رسید/سوارز خواهان تمدید قرارداد؛بسته خبری خارجی

- آاس: سه سال حضور جرارد پیکه در منچستریونایتد، دوران حرفه ای او را تغییر داد. پیکه تنها 17 سال داشت که قبل از پیشنهاد منچستریونایتد جایگاه خود را در بارسلونا از دست داد. او جزئی از اسطوره های نسل 87 منچستر بود.
- به گزارش اسپورت: لنگله با خاطرات زیبا به اولدترافورد برمی گردد، بعد از بازی رفت و برگشت با سویا مقابل منچستر بود که بارسا تصمیم گرفت با بازیکن قرارداد ببندد.
- راشفورد به دليل زانو درد در آخرين تمرين منچستر قبل از بازى فردا، با تيم تمرين نكرد و به طور انفرادى تمرينات خاصى را انجام داد.
- سال ۲۰۱۲ در چنین روزی؛ فرانک لمپارد به تنها هافبک تاریخ تبدیل شد که ۱۵۰ گل‌ به ثمر می‌رساند.
 

پیکه با یونایتد به اوج رسید/سوارز خواهان تمدید قرارداد؛بسته خبری خارجی

- موندو: لوئیس سوارز نامه درخواست تمديدش را به باشگاه بارسلونا ارسال کرده است.
- دنی درینک‌واتر هافبک تیم چلسی، از سوی پلیس انگلیس به جرم "رانندگی بعد از نوشیدن مشروبات الکلی" محکوم و ۱۳ می در دادگاه حاضر خواهد شد.
- به نقل از فوتبال اینساید: لایپزیگ با مبلغی به ارزش 30 میلیون پوند قصد دارد تامی آبراهام مهاجم جوان چلسی را جایگزین تیمو ورنر کند.
- مائوریتسیو ساری در مورد هازارد: من نمی توانم کاری انجام دهم که فکر می کنم باشگاه نیز با من موافق است، اما اگر ادن هازارد بخواهد یک تجربه دیگر را کسب کند ، بسیار سخت است که او را در اینجا نگه داریم.