پیکه: خوشحالم که سولسشر سرمربی یونایتد است

جرارد پیکه فردا با لباس بارسلونا به مصاف یونایتد، تیم سابقش خواهد رفت...

پیکه که در جوانی روزهای خوبی را در جمع شیاطین سرخ گذرانده، خاطرات به یادماندنی از این تیم دارد و به تعریف از آن پرداخته است.
به گزارش مدال، پیکه در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار بارسا با یونایتد اظهار نظرهای جالبی داشته است که می‌خوانید:
او درباره دوران حضور در یونایتد گفت: "از زمانی که من در منچستریونایتد بازی می کردم نیز این تیم بزرگ ترین تیم انگلیس بود اما همیشه در فوتبال دوره‌های گذار وجود دارد. دوره سر الکس فرگوسن بهترین روزهای یونایتد بود، اما آنها همچنان یک تیم بزرگ هستند."
وی در ادامه افزود: "در دوران حضور در یونایتد از یک جوان به یک مرد تبدیل شدم. از 17 تا 21 سالگی در کنار نام های بزرگی بازی کرده و نکات فراوانی آموختم، در آن مقطع من خانواده و دوستانم را ترک کردم و در یونایتد تبدیل به شخص دیگری شدم و آن روزها برای من خاص و مهم بود."
پیکه تاکید کرد: "زمانی که متوجه شدم قرعه ما یونایتد است بسیار خوشحال شدم زیرا در این سال‌ها مقابل همه تیم‌های انگلیسی به جز یونایتد بازی کرده بودم، بعد از سال های متمادی به اینجا می آیم اما اولدترافورد هنوز مثل گذشته است. یونایتد بازیکنان خطرناکی مانند روملو لوکاکو و مارکوس راشفورد در خط حمله داشته و تلاش می کند در وهله اول با ضدحملات ما را تهدید کند."
مدافع بلوگرانا درخصوص سرمربی‌گری سولسشر تصریح کرد: "اوله گونار سولسشر را به عنوان یکی از هم تیمی های بزرگ خود به یاد می آورم. وی به خود من کمک زیادی کرد تا با شرایط باشگاه، شهر و کشور سازگار شوم و من تجربه ای عالی در کنار سولسشر داشتم و حالا بسیار خوشحالم که او سرمربی یونایتد است. می دانم که داوری در لیگ برتر و لیگ قهرمانان متفاوت است و در انگلیس داوران فضای بیشتری به بازیکنان می دهند، اما سولسشر تیمش را آماده مبارزه خواهد کرد."

تگ ها


جرارد پیکه منچستر یونایتد بارسلونا UEFA Champions League فوتبال