پیکه: در ال‌کلاسیکوی رفت رئال بیشتر استراحت کرد اما ما ۵ گل زدیم!

بارسلونا توانست با نتیجه ۴-۲ سویا را شکست دهد. پیکه در این بازی عملکرد خوبی داشت....

پس از برد شب گذشته کاتالان‌ها، آن‌ها حالا خود را برای نبرد حساس مقابل رئال در سانتیاگوبرنابئو آماده می‌کند.
پس از بازی شب گذشته بارسا، پیکه به خبرنگاران گفت: توقع دارم مثل همیشه با رئال مادرید حساس باشد. ما به سانتیاگوبرنابئو خواهیم رفتم تا یک چالش بزرگ داشته باشیم. اول باید دیدار جام حذفی‌مان مقابل آن‌ها را انجام دهیم و پس از آن به ال‌کلاسیکو لیگ فکر خواهیم کرد.
وقتی یک خبرنگار از پیکه در مورد فرصت استراحت بیشتر رئالی‌ها سوال کرد، پیکه پاسخ داد: اگر درست خاطرم باشد در دیدار رفت لیگ که با ۵ گل آن‌ها را شکست دادیم هم آن‌ها یک روز بیشتر استراحت کردند!
پیکه در ادامه گفت: همه ما دوست داریم بازی را ببریم و به فینال برسیم. دیدارمان مقابل سویا دیدار بسیار سختی بود. بردن در سانچس پیسخوان همیشه برای ما سخت بوده است. آن‌ها شرایط را برای ما سخت کردند اما در نیمه دوم خسته شدند و این مسئله به نفع ما بود. مسی در این بازی خارق‌العاده بود و باعث شد تا ما با خوشحالی به خانه برویم. از اینکه او را در جمعمان داریم بسیار خوشحالیم. ما کاتالان‌ها انسان‌های بدبینی هستیم و همیشه به چیزهایی که نداریم فکر می‌کنیم اما حالا مسی در جمع ما است و ما از این بابت خوشحالیم.
بازیکن متعصب بارسلونا در خاتمه افزود: ما در مقطع مهمی قرار داریم و بازی‌هایمان بسیار حساس است. هنوز بازی‌هایمان زیبا نیست اما مدعی اصلی هستیم. می‌توانیم به فینال برسیم و هنوز در صدر جدول لالیگا هستیم. شاید خیلی مشخص نباشد اما سرحال‌تر از همیشه هستیم.

 

تگ ها


ال کلاسیکو جرارد پیکه بارسلونا رئال مادرید لالیگا فوتبال