پیکه: دیدار با لیون مانند یک فینال است

مدافع بارسلونا از حساسیت دیدار مقابل لیون آگاه است...

مدافع بارسلونا از حساسیت دیدار مقابل لیون آگاه است

بارسلونا در شب گلزنی جرارد پیکه در دیداری که ابتدا عقب افتاده بود، در نهایت ۳-۱ بر رایووایکانو پیروز شد.

به گزارش مدال، آبی اناری ها با گل های جرارد پیکه، لیونل مسی و لوئیس سوارز به سه امتیاز شیرین بازی دست یافتند و حالا خود را برای مصاف حساس مقابل لیون مهیا خواهند کرد.

جرارد پیکه پس از پیروزی بر رایووایکانو گفت: "مدتی بود که گل نزده بودم و امروز از گلزنی بسیار خوشحال شدم. روی گل، تلاش همه تیم تاثیرگذار بود. وقی همه خوب باشند، کمتر برای پیروزی زجر می کشید. پس از یک سلسله بازی های سخت و پرفشار به رایو رسیده بودیم و روی کاغد به نظر بازی ساده ای می رسید ولی می دانستیم که بازی خطرناکی است."

پیکه ادامه داد: "فکر و ذکرمان سه گانه است ولی هنوز راه درازی در پیش داریم. در ابتدا چهارشنبه بازی فینال گونه با لیون در پیش است. بازی مرگ و زندگی."

سوت های اعتراضی کوتینیو: "معتقدم او فصل خوبی را پشت سر می گذارد اما رقم انتقال بالای او تا حدی روی عملکردش تاثیر گذاشته است. کوتینیو بازیکن بسیار بزرگی است و البته خودش هم می داند که انتظارت از او بالاست. او حمایت همه ما را با خود دارد؛ با این حال باید واکنش هواداران را نیز پذیرفت."

مدعیان قهرمانی: "تا زمانی که رقبا از لحاظ ریاضی شانس قهرمانی دارند، من شانس هیچ تیمی را رد نمی کنم. ما باید فاصله 7 امتیازی با اتلتیکو را حفظ کنیم."