پیکه: وینیسیوس به من گفته بود با بارسا تمام کرده

جرارد پیکه در مصاحبه با ایبای یانوس، استریمر معروف اسپانیایی، در مورد مسائل مختلف صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جرارد پیکه کاپیتان بارسا حضوری فعال در شبکه های اجتماعی دارد و رفاقتش با ایبای یانوس استریمر معروف اسپانیایی حتی باعث شد این دو اخیرا جام جهانی بادکنک بازی را با حضور ۳۲ کشور برگزار کنند.

پیکه دیشب و در مصاحبه با یانوس وعده داد که جام جهانی بعدی شاید در برنابئوی جدید برگزار شود. او گفت که اگر فلورنتینو پرز رئیس رئال، ورزشگاه را رایگان در اختیارشان قرار دهد، جام جهانی بادکنک بازی را در برنابئو برگزار خواهند کرد.

پیکه به فاصله کمتر از یک هفته تا ال کلاسیکو ادعای جالبی هم در مورد وینیسیوس مطرح کرد. او گفت که سال ۲۰۱۸ با وینسیوس حرف زده بود:« قبل از اینکه وینیسیوس به رئال برود، قرار بود به بارسا بیاید. با او حرف زدم و گفت که با بارسا تمام کرده ولی در آخرین ثانیه ورق برگشت و او به رئال رفت. حدس می زنم رئال بر عکس بارسا، همه خواسته های وینیسیوس را برآورده کرده بود.»

پیکه در مورد جنجال داوری بازی اخیر بارسا و والنسیا نیز گفت:« والنسیا معتقد است پنالتی روی آنسو فاتی درست نبود. کارشناسان نیز نظر خود را دادند. راستش را بخواهی، در اسپانیا داوران به دلیل شهرت و اعتبار رئال و بارسا، اکثرا به سود آنها سوت می زنند و اخیرا اتلتیکو نیز لطف داوری شامل حالش می شود. من معتقدم باید همه چیز برابر باشد و عدالت رعایت شود ولی این غیرممکن به نظر می رسد.»

پیروزی ۲-۶ در برنابئو:« یادم است بعد از بازی و قبل از برگشتن به بارسلونا یکی از بازیکن ما به یکی از دیسکوهای مادرید رفت و در کمال تعجب، یکی از بازیکنان رئال را هم دید. اسمش را نمی بروم ولی او در حال جشن گرفتن بود.»

تگ ها


وینیسیوس جونیور جرارد پیکه والنسیا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال