پیکه: کریس رونالدو بازیکن فوق العاده ای است اما...

جرارد پیکه، مدافع بارسلونا یک بار دیگر از لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن تاریخ فوتبال نام برد....

به گزارش "ورزش سه"، مطابق هر سال امشب نیز مراسم گلوب ساکر در کشور امارات و شهر دبی برگزار شد که در آن رابرت لواندوفسکی به عنوان بهترین بازیکن سال دنیا در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد. نکته جالب دیگر درباره این مراسم اینکه کریستیانو رونالدو، فوق ستاره پرتغالی یوونتوس بالاتر از لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن قرن(از ۲۰۰۱ تا کنون) انتخاب شد.

جرارد پیکه، مدافع اسپانیایی بارسلونا در این مراسم حضور داشت و در کنار ایکر کاسیاس جایزه بهترین دوران حرفه ای فوتبال را به خاطر دستاوردهایش با بارسلونا و تیم ملی اسپانیا از آن خود کرد. او در مصاحبه ای به تمجید از کریستیانو رونالدو پرداخت اما در عین حال از لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن تاریخ نام برد. او در این باره گفت: " رونالدو یک بازیکن کاملا فوق العاده محسوب می‌شود که کارهای غیر عادی انجام می‌دهد. با این حال از نظر من لیونل مسی بهترین بازیکن تاریخ است."

جرارد پیکه همچنین درباره وضعیت به وجود آمده ناشی از ویروس کرونا و برگزاری مراسم در شهر دبی نیز گفت: " وضعیت دشواری را پشت سر می گذاریم اما برای برگزاری مراسم به اینجا آمده ایم. اکنون احساس بهتری نسبت به گذشته دارم و امیدواریم که در آینده شرایط به روال عادی خود برگردد."

تگ ها


جرارد پیکه کریستیانو رونالدو لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال