پیگیرینی و فرصت برای انتقام گیری جدید از رئال

مانوئل پیگرینی سرمربی شیلیایی رئال بتیس فردا ماموریت دارد تا سومین برد متوالی تیمش را در لالیگا کسب کند. حریف بتیس مدافع عنوان قهرمانی است....

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از آاس، مانوئل پیگرینی در ویارئال بود که توانست خود را به عنوان یک مربی بزرگ و صاحب سبک در فوتبال اروپا مطرح کند و سال ۲۰۰۶ این تیم کوچک را به نیمه نهایی لیگ قهرمانان نیز رساند. او سال ۲۰۰۹ سرمربی رئال مادرید شد و این تیم با هزینه ای ۳۱۰ میلیون یورویی در نهایت با ۹۶ امتیاز که برای رئال یک رکورد بود، پشت سر بارسا عنوان دوم لالیگا را کسب کرد. رئال در کوپا دل ری و لیگ قهرمانان نیز خیلی زود حذف شد تا پیگرینی جای خود را به ژوزه مورینیو بدهد.

پیگرینی در ادامه، هدایت تیم هایی چون مالاگا و سیتی را پذیرفت و سال ۲۰۱۶ با سیتیزن ها در نیمه نهایی لیگ قهرمانان در دو بازی رفت و برگشت مغلوب رئال مادرید شد تا یک خاطره تلخ دیگر از کهکشانی ها برای او به یادگار بماند.

پیگرینی در مجموع ۱۹ بار مقابل رئال تیم هایش را به به میدان فرستاده و تنها سه برد کسب کرده است. دو برد با ویارئال و یک برد با مالاگا. به عبارتی پس از اخراج از رئال، او تنها یک بار توانسته برابر این تیم موفق به پیروزی شود.

پیگرینی با بتیس دو برد متوالی در لالیگا کسب کرده و فردا در زمین خود میزبان رئال مادرید است. فرصت جدید برای انتقام گیری مهندس شیلیایی؛ موفق خواهد شد؟

تگ ها


مانوئل پیگرینی وستهام رئال بتیس رئال مادرید