پیگیری لیگ تنیس روی میز بانوان از بهمن‌ماه

مسابقات تنیس روی میز لیگ برتر بانوان کشور از بهمن‌ماه با برگزاری دیدارهای مرحله برگشت پیگیری می‌شود....

به گزارش خبرنگار مهر، بیست و چهارمین دوره مسابقات تنیس روی میز لیگ بانوان شامگاه شنبه گذشته با برگزاری دیدارهای دور چهارم مرحله و صدرنشینی تیم شهرداری شهر بابک به پایان این مرحله رسید.

کمیته مسابقات فدراسیون تنیس روی میز با در نظر گرفتن شرایط کرونایی و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزاری دیدارهای مرحله برگشت این رقابت‌ها را برنامه ریزی می‌کند. عامل مهم دیگر که در این زمینه تعیین کننده است شرایط تحصیلی بازیکنان شرکت کننده در لیگ و درگیری آنها طی هفته‌های آینده است.

بر همین اساس بهمن ماه زمان پیشنهادی برای برگزاری مرحله برگشت لیگ در نظر گرفته شده است. کمیته مسابقات فدراسیون طی یکی دو روز آینده زمان نهایی برای برگزاری دیدارهای مرحله برگشت لیگ بانوان را نهایی می‌کند اما نیمه بهمن ماه زمان پیشنهادی است.

بیست و چهارمین دوره لیگ تنیس رویم میز بانوان با حضور ۷ تیم آغاز شد. در پایان مرحله رفت این رقابت‌ها تیم شهرداری شهر بابک با ۱۷ امتیاز صدرنشین شد. رده بندی تیم‌ها به این شرح است:

۱- شهرداری شهربایک (۱۷ امتیاز)
۲- وچان کردستان (۱۰ امتیاز)
۳- دانشگاه آزاد اسلامی (۹.۵ امتیاز)
۴- پادمایدک اصفهان (۹ امتیاز)
۵- آکادمی وفایی راد بابل (۶.۵ امتیاز)
۶- گلستان تجارت جنوب (۰.۵ امتیاز)

لیگ تنیس روی میز بانوان در حالی به پایان مرحله رفت رسیده که این رقابت‌ها در بخش مردان امروز سه شنبه آغاز می‌شود. فراسنج، شادروان اقبال لطف الله نسبی، رعد پدافند هوایی، دانشگاه یزد (گروه A) همراه با شهرداری کرج، پادماه یدک اصفهان، دانشگاه آزاد اسلامی ونفت آبادان هشت تیم شرکت کننده در این رقابت‌ها هستند.

این بیست و نهمین دوره رقابت‌های تنیس روی میز لیگ مردان است دیدارهای مرحله رفت آن به صورت همزمان در آکادمی بین المللی تنیس روی میز و سالن شهید شیرودی پیگیری می‌شود.

برنامه روز نخست این رقابت‌ها به این شرح است:

گروه A
* فراسنج - شادروان اقبال لطف الله نسبی
* رعد پدافند هوایی - دانشگاه یزد

گروه B
* شهرداری کرج - پادما یدک اصفهان
* دانشگاه آزاد - نفت آبادان

تگ ها


تنیس روی میز لیگ بانوان ویروس کرونا تیم شهرداری شهر بابک