پی اس جی، دلیل رد پیشنهادات تمدید ستاره میلان

فرانک کسیه با پی اس جی به توافق رسیده و قرار است تابستان بعد به عنوان بازیکن آزاد، راهی این تیم شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پی اس جی تابستان امسال جیجو دوناروما گلر سابق میلان را به عنوان بازیکن آزاد جذب کرد. قرارداد دوناروما با میلان به اتمام رسیده بود و او توقعات مالی زیادی داشت که در نهایت با نظر پائولو مالدینی مدیر ورزشی روسونری، پیشنهاد تمدید پس گرفته شد و دوناروما با میلان به پایان خط رسید.

کمی بعد او راهی پی اس جی شد و البته فعلا ذخیره کیلور ناواس است.

پی اس جی قصد دارد در مورد فرانک کسیه هافبک دفاعی ساحل عاجی میلان نیز همین رویه را در پیش بگیرد. از قرارداد کسیه کمتر از یک سال باقیمانده و او حاضر به تمدید نیست. شایعاتی در مورد جدایی او در تابستان نیز به گوش می رسید ولی در نهایت ماندنی شد. میلان حاضر است ۶.۵ میلیون یورو به وی دستمزد بدهد ولی کسیه این پیشنهاد را قبول نکرده است.

طبق ادعای گاتزتا دلو اسپورت، در عوض پی اس جی حاضر شده تا ۸ میلیون یورو به علاوه ۲ میلیون یورو بر اساس بندهای متغیر به کسیه دستمزد بدهد و دلیل رد پیشنهاد تمدید میلان نیز همین مساله است. توافقات بین کسیه و پی اس جی صورت گرفته و او در پایان فصل قرار است راهی تیم پاریسی شود. گفته می شود او از تاتنهام، لیورپول و یوونتوس نیز پیشنهاد دارد ولی مقصد او پی اس جی خواهد بود.

تگ ها


پاری سن ژرمن آث میلان فرانک کسیه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال