پی اس جی و لیگ فرانسه برای امباپه کوچکند

مهاجم سابق یوونتوس و تیم ملی فوتبال فرانسه به کیلیان ام‌باپه توصیه کرد که به تیم بزرگ‌ تری برود....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد کیلیان ام‌باپه تابستان سال ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید. این بازیکن جوان سخت مورد توجه رئال مادرید است. او قراردادش را تمدید نکرده و پاری سن ژرمن اگر می خواهد این فوق ستاره خود را رایگان از دست ندهد باید تا تابستان تکلیف او را مشخص کند.

دیوید ترزگه مهاجم سابق تیم ملی فوتبال فرانسه به کیلیان ام‌باپه توصیه کرد که به تیم بزرگتری برود.

ترزگه گفت:« پس از لیونل مسی و رونالدو، بدیهی است که ام‌باپه و هالند، برجسته می شوند. آنها آینده فوتبال هستند. هر دو بازیکنانی حرفه ای، قدرتمند و باانگیزه هستند. مطمئناً با گذشت زمان، آنها باید انتخاب کنند که در آینده در کدام باشگاه بازی کنند.»

او در ادامه صحبت های خود گفت:‌« ام‌باپه اکنون در یک باشگاه بسیار رویاپرداز بازی می کند اما او در کشوری بازی می کند که به طور کلی پذیرفته شده که بازیکنان سطح بالا در آن بازی نکنند. فوتبال سطح بالا در کشورهای دیگر وجود دارد.

انگلیس، اسپانیا، ایتالیا و آلمان؛ این چهار لیگ قدرتمند هستند. من فکر می کنم با گذشت زمان، ام‌باپه به تغییر محیط نیاز پیدا خواهد کرد. این بخشی از زندگی یک ورزشکار حرفه ای است. در مورد هالند هم می توانم همین را بگویم. او برای باشگاهی با تاریخ و جاه طلبی بزرگ بازی می کند اما این تیم، بایرن نیست. او نیز باید به لیگ بزرگ تری برود و خود را نشان دهد.»

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه دیوید ترزگه