پی اس جی و یک معضل جدی با امباپه و نیمار

نیمار و امباپه احتمالا با حضور در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو پی اس جی را وارد معضلی جدی خواهند کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن باشگاهی پرستاره در دنیای فوتبال است ولی بر کسی پوشیده نیست که نیمار و کیلیان امباپه در راس این ستاره ها قرار دارند. دو فوق ستاره ای که البته کم دردسر هم برای باشگاه پاریسی نبوده اند. نیمار تابستان گذشته تلاش زیادی برای جدایی داشت ولی در نهایت ماندنی شد و امباپه نیز که تا ۲۰۲۲ قرارداد دارد، فعلا از تمدید خودداری کرده است.

معضل جدید پی اس جی با این دو بازیکن به بازی های المپیک توکیو بر می گردد. هر دو قصد دارند تیم های فرانسه و برزیل را در المپیک همراهی کنند. این دو بازیکن قبل از المپیک در رقابت های یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمه ریکا نیز حاضر خواهند بود و در صورت حضور در المپیک، در واقع پیش فصل را از دست خواهند داد و قطعا هفته های ابتدایی فصل بعد را باید به استراحت بپردازند که می تواند برای باشگاه پاریسی معضلاتی به همراه داشته باشد.

در سالی که یورو ۲۰۲۰، کوپا آمه ریکا و المپیک را پیش رو داریم، بسیاری از بازیکنان پی اس جی حداقل در یکی از این رقابت ها درگیر خواهند بود که این قضیه پیش فصل تیم را نیز با معضل روبرو خواهد کرد. گفته می شود پی اس جی قصد ندارد امباپه و نیمار را به تیم های المپیک کشورشان قرار دهد که  بدون شک این اتفاق تنش هایی را به همراه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

کوتینیو؛ کلید انتقال نیمار به بارسلونا

سرمربی آژاکس و تایید انتقال حکیم زیاش به چلسی

 

تگ ها


پاری سن ژرمن کیلیان امباپه نیمار فوتبال جهان کیلیان امباپه Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال