چالش بزرگ برانکو درون دروازه/ جلسه با رادو پیش از دیدار مقابل استقلال خوزستان

به نظر می رسد که برانکو ایوانکوویچ این روزها با یک چالش جدی برای انتخاب دروازه بان مواجه باشد ......
به نظر می رسد که برانکو ایوانکوویچ این روزها با یک چالش جدی برای انتخاب دروازه بان مواجه باشد ...

به نظر می رسد که برانکو ایوانکوویچ این روزها با یک چالش جدی برای انتخاب دروازه بان مواجه باشد.
به گزارش خبرنگار سایت مدال، علیرضا بیرانوند بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ پیشنهادات خوبی داشت اما باشگاه پرسپولیس با توجه به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات این تیم به او اجازه جدایی نداد و اینگونه بود که بیرانوند فعلا ماندنی شد.
دروازه بان شماره یک پرسپولیس و تیم ملی به واسطه اینکه بسیار دیر به تمرینات اضافه شد و اردوی مهم سرخ ها در کرواسی را هم از دست داده بود در دو دیدار ابتدایی روی نیمکت نشست و از آن سو هم جانشین او یعنی بوژیدار رادوشوویچ کروات، عملکرد خوبی داشت و دو کلین شیت ثبت کرد هرچند که برخی کارشناسان او را دروازه بان مطمئنی در حد و اندازه بیرانوند نمی دانند اما رادوشوویچ تا به اینجا
عملکرد خوبی داشته است.
درست بعد از دو هفته نیمکت نشینی بیرانوند بود که بار دیگر بحث پیشنهادات اروپایی این بازیکن به میان آمد و حضور او در بشیکتاش ترکیه در صدر اخبار قرار گرفت. علاوه بر این برخی نیمکت نشینی بیرانوند را حاصل خشم برانکو از عدم حضور وی در تمرینات پیش از آغاز  فصل می دانستند و برای این دروازه بان سرنوشتی چون محسن مسلمان را پیش بینی می کردند.
با توجه به اخبار دریافتی خبرنگار مدال، برانکو ایوانکوویچ برای جمع کردن حواشی اخیر در دیدار مقابل استقلال خوزستان تصمیم می گیرد تا بیرانوند را درون دروازه قرار دهد و زمانی که چنین تصمیمی می گیرد، رادوشوویچ را فرا می خواند و با توجه به عملکرد خوب این دروازه بان کروات در دیدارهای اخیر، وی را مجاب می کند که در شرایطی فعلی بهتر است بیرانوند درون دروازه قرار بگیرد.
به نظر می رسد سرمربی سرخپوشان در فصل جای با چالش انتخاب دروازه بان مواجه باشد، چالشی که ممکن است با لژیونر شدن بیرانوند در نیم فصل تمام شود هرچند که باشگاه پرسپولیس در این صورت هم بیکار نمی نشیند و دروازه بان دیگری به جای علیرضا بیرانوند جذب می کند.