چالش‌ بزرگ هافبک عراقی برای بازگشت به ترکیب پرسپولیس

بشار رسن هافبک عراقی سرخ‌ها کار دشواری برای بازگشت به ترکیب اصلی این تیم پیش رو دارد....

به گزارش خبرنگار مدال، بشار رسن یکی از بازیکنان کلیدی فصل گذشته پرسپولیس در فصل جاری شرایط عجیبی را تجربه کرده است. پس از تمدید پر حرف و حدیث قرارداد و مصدومیت در روزهای نخست لیگ، این هافبک عراقی در دو مقطع با تاخیر از اردوهای ملی به تمرین پرسپولیس بازگشت و چند بازی حساس این فصل سرخ‌ها را از دست داد تا جایی که کالدرون در مقطعی مدعی شد پرسپولیس بدون بازیکن خارجی بازی می‌کند.
این اتفاق در حالی رخ داده که آرایش پایه پرسپولیس از 3-3-4 در آغاز فصل به 1-3-2-4 تغییر کرده و کالدرون طی هفته‌های اخیر از وحید امیری در پست هافبک تهاجمی مرکزی بهره برده است. با حضور امیری در این پست، نادری در پست وینگر چپ بازی می‌کند چرا که کالدرون مایل به استفاده از وینگرهای لب خط به منظور استفاده از عرض زمین است.
بازگشت بشار، که یک هافبک تهاجمی مرکزی است، به ترکیب سرخ‌ها به احتمال فراوان باعث تغییر پست بازی امیری خواهد شد با این حال این هافبک عراقی کار دشواری برای بازگشت به ترکیب اصلی پیش رو دارد چرا که کالدرون پیش از بازی این تیم با نساجی مدعی شد این هافبک عراقی تنها در صورتی که یکی از بازیکنان اصلی دچار مصدومیت شوند به میدان خواهد رود. پیش از این بازیکنانی چون سیامک نعمتی، امید عالیشاه و فرشاد احمدزاده با نظر کالدرون از ترکیب اصلی این تیم خارج شدند و رسن نیز در حال حاضر به این جمع پیوسته و برای بازگشت به ترکیب اصلی با امیری و نادری در رقابت خواهد بود.

 

بیشتر بخوانید:
واکنش بیرانوند به اتفاقات مراسم برترین‌های آسیا

تگ ها


بشار رسن رسن بازیکنان پرسپولیس پرسپولیس اخبار پرسپولیس بشار رسن پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال