چالش جذاب لژیونرهای ایرانی در لیگ قهرمانان اروپا

مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا امشب برگزار شد و تیم‌هایی که از بازیکنان ایرانی بهره می‌برند باید به مصاف رقبای سرسخت خود بروند...

به گزارش خبرنگار مدال، امشب در شهر موناکو، قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد و ۳۲  تیم حاضر در ۸ گروه به مصاف هم خواهند رفت. این قرعه‌کشی چالش‌های جذابی برای ستاره‌های ایرانی حاضر در اروپا رقم خواهد زد و هواداران فوتبال در ایران، چشم انتظار حضور لژیونرهای کشورمان مقابل ستارگان فوتبال جهان خواهند بود.

تیم فوتبال زنیت سن‌پترزبورگ که در کمال شگفتی در سید ۱ این مسابقات حضور داشت به عنوان سرگروه باید در گروه G به مصاف تیم‌های بنفیکا، لیون و لایپزیگ برود. سردار آزمون که در ژانویه سال گذشته راهی زنیت شد در نیم فصل سال گذشته بازی‌های درخشانی برای تیم جدیدش به نمایش گذاشت. او که پیش از این با پیراهن روستوف سابقه حضور در لیگ قهرمانان و گلزنی مقابل تیم‌هایی مانند بایرن مونیخ و اتلتیکومادرید را نیز در کارنامه دارد، امسال امیدوار است در قالب تیمی قدرتمندتر همچون زنیت بتواند به مراحل بالای این تورنومنت بزرگ راه یابد.

در گروه A، پاری سن ژرمن، رئال مادرید و گالاتاسرای هم‌گروه‌های کلوب بروژ بلژیک هستند. کاوه رضایی ستاره ایرانی بروژ که پیش از این نمایش‌های درخشانی در شارلروا داشت، در فصل گذشته چندان فروغی در پیراهن بروژ نداشت و بارها شایعه جدایی او از این تیم مطرح شد. در صورتی که کاوه در بروژ بماند، ممکن است شاهد رویارویی جذاب او با رئال مادرید و پاری سن ژرمن باشیم.

دیناموزاگرب قهرمان فصل گذشته لیگ کرواسی نیز با بهره‌گیری از صادق محرمی، دفاع راست ایرانی خود با تیم‌های منچسترسیتی، شاختار دونتسک و آتالانتا در گروه C قرار گرفته است. محرمی که در ماه‌های اخیر کمتر در ترکیب دیناموزاگرب قرار گرفته است، امیدوار است تا با رسیدن به مرز آمادگی بتواند مقابل منچسترسیتی قرار گرفته و بعد از جهانبخش دومین بازیکن ایرانی باشد که مقابل تیمی به رهبری پپ گواردیولا قرار می‌گیرد.

اخبار مرتبط:

گروه‌بندی لیگ قهرمانان اروپا در فصل ۲۰۱۹/۲۰ +جدول

تگ ها


اخبار لژیونرها قرعه‌کشی لیگ قهرمانان اروپا چالش بازیکنان ایرانی فوتبال جهان لژیونرها سردار آزمون کاوه رضایی کلوب بروژ زنیت سن پترزبورگ دینامو زاگرب UEFA Champions League فوتبال