چالش دشوار پرز در دوران پسا زیدان

از پوچتینو، لو، کونته، گوتی و حتی یورگن کلوپ به عنوان شانس های جانشینی زیدان نام برده شده است ولی نگاهی به این فهرست نشان می دهد که پرز کار بسیار دشواری برای انتخاب سرمربی بعدی تیمش دارد ......

از پوچتینو، لو، کونته، گوتی و حتی یورگن کلوپ به عنوان شانس های جانشینی زیدان نام برده شده است ولی نگاهی به این فهرست نشان می دهد که پرز کار بسیار دشواری برای انتخاب سرمربی بعدی تیمش دارد.
پوچتینو گزینه محبوب و مدنظر پرز است اما او امروز تایید کرد که در قراردادش با تاتنهام هیچ بند فسخی وجود ندارد. به عبارتی پرز اگر او را می خواهد، باید مستقیما با تاتنهام وارد مذاکره شود و طبیعی است که راضی کردن تاتنهام بسیار بسیار دشوار خواهد بود؛ مگر اینکه خود پوچتینو باشگاه را تحت فشار بگذارد.
یوآخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان نیز گزینه دوم پرز است اما او شب گذشته پاسخ منفی خود را به رئال اعلام کرد. یورگن کلوپ نیز در لیورپول باقی خواهد ماند و علاقه ای به ترک این باشگاه ندارد.
در این بین شانس گوتی احتمالا بیشتر از سایر گزینه ها خواهد بود اما او یک مربی بدون تجربه است و انتخابش ریسک بالایی خواهد داشت. تنها مزیت گوتی آشنایی کامل او با فضای رئال مادرید به سبب سال ها بازی در آن است.
کونته نیز نمی تواند گزینه مدنظر پرز باشد؛ مربی ای که اخیرا و پیش از مصاف چلسی با بارسلونا در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، رسما به تمجید تمام و کمال از مسی پرداخت و او را با فاصله بهتر از رونالدو دانست. حضور کونته در رئال بدون شک با واکنش منفی رونالدو و هواداران روبرو خواهد شد.

تگ ها


رئال مادرید لالیگا فوتبال