چالش ذهنی هواداران رئال؛ پوگبا برای رئال مفید است یا نیمار؟

رئال مادرید هنوز پرونده فصل نقل و انتقالات خود را باز نگه داشته اما مشخص نیست آن‌ها نیمار را جذب می‌کنند یا پوگبا؟...

رئال مادرید هنوز پرونده فصل نقل و انتقالات خود را باز نگه داشته اما مشخص نیست آن‌ها نیمار را جذب می‌کنند یا پوگبا؟

به گزارش مدال، تساوی رئال‌مادرید با وایادولید سوال‌های بسیار زیادی در ذهن هواداران لوس بلانکو ایجاد کرده که مهم‌ترین آن‌ها نیاز رئال به خرید جدید است. نیمار بیشتر به درد رئال می‌خورد یا پوگبا؟ 
کریم بنزما نمی‌تواند به تنهایی بار خط حمله رئال را به دوش بکشد و در بسیاری از دقایق پستش را ترک می‌کرد و به کمک هم‌تیمی‌هایش می‌شتافت. در لیست زیدان هم شخصی جز یوویچ به عنوان گلزن حضور نداشت و او هم نتوانست سرمربی رئال را با توانایی‌هایش مجاب کند. دو گزینه مهم نقل و انتقالاتی رئال، پوگبا و نیمار هستند که هر کدام پستی متفاوت دارند اما مهم‌ترین مسئله این است کدام یک بیشتر برای رئال مفیدند؟
رئال در خط هافبک خود کروس، مودریچ و کاسمیرو را دارد که با آن‌ها توانسته فاتح لیگ قهرمانان شود اما حضور پوگبا می‌تواند خون تازه‌ای به این تیم تزریق کند. از نکاتی مثبت پوگبا می‌توان به قدرت بازیسازی‌اش‌ اشاره کرد.
از سوی دیگر خامس، بیل و ایسکو هیچ‌کدام نتوانستند در بازی شب گذشت به بازی سرعت ببخشند و این مسئله لزوم خرید بازیکن پر سرعت برای رئال را بیشتر می‌کند. از سوی دیگر هواداران رئال همیشه خواهان سوپراستارها در تیم‌ خود بودند و حالا هم می‌خواهند تا نیمار به تیم کهکشانی خود اضافه کنند.
۸ روز به پایان فصل نقل و انتقالات باقی مانده و رئال هنوز تصمیم خود را نگرفته است. هر دو بازیکن تا حدودی مورد نیاز رئال هستند و باید مشاهده کرد در نهایت فلورنتینو پرز کدام بازیکن را به تیم خود اضافه خواهد کرد.

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی رئال مادرید 1 - 1 وایادولید/ ویدیو