چالش سخت رحمتی در لیگ بیستم(عکس)

سید مهدی رحمتی دروازه‌بان سابق تیم ملی ایران در حالی هدایت شهر خودرو را بر عهده گرفته که در لیگ بیستم چالش سختی در انتظار او خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، حدود چهل روز پیش بود که باشگاه شهر خودرو سید مهدی رحمتی را به عنوان سرمربی جدید این تیم معرفی کرد تا رحمتی جایگزین نفراتی مثل یحیی گل‌محمدی، مجتبی سرآسیایی و سهراب بختیاری‌زاده روی نیمکت این تیم مشهدی شود. رحمتی در حالی به‌عنوان سرمربی شهر خودرو انتخاب شد که در دوران بازیگری دیگر به پایان راه رسیده بود و درد زانو هم آزارش می‌داد، او در سریع‌ترین زمان ممکن با پیشنهاد سرمربیگری تیمش مواجه شد تا در نهایت این مسئولیت سخت را قبول کند، آن هم در حالیکه رحمتی فرصت حضور در کلاس‌های مربیگری را پیدا نکرده و در تیمی هم سابقه فعالیت به عنوان سرمربی یا مربی را نداشته است.


اولین تورنمنت مهم شهر خودرو با رحمتی حضور در لیگ قهرمانان آسیا بود که آنها نتایج خوبی نگرفتند، هر چند که شهر خودرو هم از لحاظ در اختیار داشتن بازیکنان با کیفیت و سطح بالا، در موقعیت ایده‌آلی نبود. حالا شهر خودرو با رحمتی خودش را آماده حضور در فصل جدید لیگ برتر می‌کند و در تهران اردو زده تا چند بازی دوستانه انجام دهد. تیم رحمتی دیروز برابر بادران قرار گرفت که با تساوی بدون گل برابر این تیم متوقف شد، او امیدوار است تیم پرقدرتی را وارد فصل جدید کند، هر چند که قطعا در ابتدای راه چالش سختی خواهد داشت. او در ابتدای راه مربیگری مقابل مربیانی قرار خواهد گرفت که تجربیات بیشتری دارند ولی رحمتی امیدوار است که در اولین سال مربیگری‌اش اتفاقات خوبی را برای شهر خودرو و البته خودش رقم بزند.


رحمتی در دوران بازیگری سال‌های پرافتخاری را در رده ملی و باشگاهی پشت سر گذاشت و البته جزو بازیکنان پر سر  و صدای فوتبال ایران بود. او در دوران مربیگری هم بدون شک برابر مربیانی قرار گرفت که هر کدام از این تقابل‌ها در نوع خودش جذاب و دیدنی خواهد بود.

تگ ها


سید مهدی رحمتی شهر خودرو