چالش های برانکو برای جدال با علی کریمی؛ بحران 6+1

سایت مدال /برانکو ایوانکوویچ بدلیل غیبت 6+1 بازیکن با دردسرهایی مواجه است و اگر سیدجلال حسینی به بازی با سپیدرود نرسد با توجه به استفاده اجباری از مصلح در دفاع چپ با چالش جدی مواجه است....

سایت مدال /برانکو ایوانکوویچ بدلیل غیبت 6+1 بازیکن با دردسرهایی مواجه است و اگر سیدجلال حسینی به بازی با سپیدرود نرسد با توجه به استفاده اجباری از مصلح در دفاع چپ با چالش جدی مواجه است.

به گزارش خبرنگار مدال، پرسپولیس در جام حذفی پنج شنبه در حالی به مصاف سپیدرود می رود که علاوه بر رسن، بیرانوند، ترابی و نورالهی که ملی پوش هستند و باید استراحت کنند ربیع خواه مصدوم و کامیابی نیا برای بازی با سپیدرود محروم هستند و به همین دلیل هم از شایان مصلح در تمرینات با عنوان هافبک دفاعی استفاده شده است. علاوه بر این شش غایب، احتمال بازی نکردن سیدجلال حسینی هم وجود دارد.
وضعیت سید جلال حسینی امروز بعد از سونوگرافی و  نهایتا با تست در تمرین فردا مشخص می شود. در این شرایط اگر سید جلال حسینی به بازی نرسد نادری و خلیل زاده مدافع میانی خواهند بود و اگر بنا به بازی کردن مصلح در هافبک دفاعی باشد برانکو با توجه به این جابجایی ها و همچنین  مصدومیت انصاری و ماهینی برای دفاع چپ چالش خواهد داشت و چه بسا از  عالیشاه، نعمتی و یا حتی همتی در وینگر چپ تیم در این پست استفاده کند.
نعمتی و همتی در لیگ قهرمانان هم بخاطر کمبود بازیکن در دفاع راست بازی کرده بودند. او به همین دلیل از باشگاه خواسته مجوز استفاده از نوراللهی که در جام ملتها کم بازی کرده را دریافت کند و این نشان میدهد احتمال غیبت سید جلال حسینی هم وجود دارد.