چالش هواداران بارسا؛ بارسلونای والورده بهتر است یا گواردیولا و انریکه؟

بارسلوناتحت هدایت والورده به زیبایی دوران گواردیولا و انریکه بازی نمی‌کند اما نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته است....

بارسلوناتحت هدایت والورده به زیبایی دوران گواردیولا و انریکه بازی نمی‌کند اما نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته است.

ال‌کلاسیکو چهارشنبه شب والورده را به سمت رتبه‌های بالایی جدول برترین مربیان تاریخ بارسلونا هدایت کرد.

تیم بارسا توانست چهارشنبه شب با ۳ گل رئال را شکست داد تا به فینال کوپا دل‌ری برسد و این موفقیت با تنها ۲ شوت در چهارچوب به دست آمد. بارسا در این دیدار یکی از محافظه‌کارترین سبک بازی‌ها را به نمایش گذاشت و موفق شد برای ششمین فصل متوالی به فینال کوپا دل‌ری برسد. این بازی صدمین حضور والورده روی نیمکت کاتالان‌ها بود و از لحاظ تعدد برد پس از گواردیولا و لوییز انریکه قرار گرفت.
هواداران بارسا با مقایسه این ۳ سرمربی به نتایج عجیبی می‌رسند. انریکه و گواردیولا توانستند ۳ گانه کسب کنند و بازی‌های چشم‌نوازی به نمایش بگذارند. در سوی دیگر والورده بازی‌های هیجان‌انگیزی  انجام نمی‌دهد اما توانسته قهرمان لیگ شود و البته برد‌های پرگل ۳ گله و ۵ گله در ال‌کلاسیکو به دست آورد.
والورده عمل‌گراتر است. او واقع‌بینانه به ترکیبش نگاه می‌کند. او که در سالیان قبل بازیکن بارسا بوده، حتی در بازی‌های خارج از خانه هم با ترکیب‌های هجومی و وینگر‌های متعدد بازی می‌کند. تیم والورده شاید هجومی‌ترین تیم تاریخ بندر بارسلون نباشد اما تنها ۱ گل کمتر از تیم گواردیولا در ۱۰۰ بازی اول مربیگری‌اش به ثمر رسانده‌است.
والورده این شانس را دارد تا امسال با کسب یک سه‌گانه، خود را در جمع برترین‌ها اثبات کند. فصل گذشته آن‌ها مقابل رم شکست خوردند اما حالا تیم آماده‌تری در اختیار دارند و حالا هنوز در هر سه جام مدعی هستند.
آیا والورده و بارسای تحت هدایت او سه‌گانه می‌گیرد؟ آیا او هم به اندازه گواردیولا و انریکه جام کسب می‌کند؟ نظر هواداران بارسا چیست؟ آن‌ها همچنان به بارسای گواردیولا و بازی تماشاگرپسند علاقه دارند یا تیم نتیجه‌گرای والورده را حمایت می‌کنند؟