چالش ویژه نکو؛ به دنبال جانشین احمدزاده

سرمربی تیم فولاد خوزستان در تلاش برای رفع یک مشکل بزرگ در فهرست تیمش بوده که می‌تواند رفع آن در آینده به بهبود نتایج فولاد منجر شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در ابتدای فصل که جواد نکونام به‌واسطه مشکلاتی که در آن مقطع وجود داشت، تصمیم به جدایی از فولاد خوزستان آن‌هم بعد از کسب قهرمانی جام حذفی گرفت، چند بازیکن کلیدی فولاد هم از این تیم جدا شدند که می‌توان به بازیکنانی چون محسن فروزان، فرشاد احمدزاده، زبیر نیک‌نفس و عارف آقاسی اشاره داشت.

برای این ۴ بازیکن جانشینان مناسبی در ابتدای فصل جذب نشد تا نکونام در بازگشت دوباره‌اش به فولاد به سرعت فهرستی را برای ترمیم ترکیب در پست‌های مختلف تنظیم و به مدیران باشگاه برای نقل و انتقالات زمستانی ارائه کند.

مهم‌ترین چالش فولاد در نیم‌فصل نخست، نبود یک بازیکن بازی‌ساز آماده بود؛ نقشی که فصل گذشته فرشاد احمدزاده برعهده داشت و به‌خوبی آن را انجام داد و حالا جواد نکونام با جذب آرش رضاوند امیدوار است بتواند این خلأ را پر کرده و با حضور این بازیکن که در سطح بالای فوتبال ایران بازی کرده، تکانی به تیمش بدهد.

البته علیرضا کوشکی هم می‌تواند بازیکن مناسبی برای این پست باشد؛ پدیده‌‌ جوان پیکان که با نظر نکونام به فولاد پیوسته و می‌تواند نقش کلیدی را در ترکیب این تیم در نیم‌فصل دوم داشته باشد.

تگ ها


فولاد خوزستان فوتبال ایران فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال