چالش کالدرون برابر شهرخودرو در غیاب حسینی و خلیل‌زاده

ترکیب پرسپولیس مقابل شهر خودرو اعلام شد و گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخپوشان با دو هافبک دفاعی و تک مهاجم، تیمش را به میدان فرستاده است...

ترکیب پرسپولیس مقابل شهر خودرو اعلام شد و گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخپوشان با دو هافبک دفاعی و تک مهاجم، تیمش را به میدان فرستاده است

به گزارش خبرنگار مدال، کالدرون در غیاب سیدجلال و خلیل‌زاده از انصاری در قلب دفاع بهره برده و نعمتی را  بار دیگر در دفاع راست به شیری ترجیح داده است. 
به نظر می رسد کالدرون برای گرفتن میانه میدان و خنثی کردن نقطه قوت حریف از روش چهار دو سه یک و دو هافبک دفاعی استفاده کرده و نورالهی و ربیع‌خواه دو هافبک دفاعی تیم هستند و رسن در هافبک نفوذی و ترابی و امیری در وینگرها بازی می‌کنند.
 پرسپولیس مقابل سه تیم با تک مهاجم بازی کرده و حال علیپور با نیمکت‌نشینی جونیور و عبدی تک مهاجم تیم است.
تعویض‌های احتمالی کالدرون 
امید عالیشاه، مهدی شیری، حسین ماهینی، جونیور براندائو، مهدی عبدی، آدام همتی و بوژیدار رادوشوویچ ذخیره‌های پرسپولیس در مشهد هستند. احتمال جایگزینی شیری به جای نعمتی یا یکی از هافبک‌ها (رسن یا امیری) و به میدان فرستادن جونیور یا عبدی در اواسط نیمه دوم محتمل است. آیا عالیشاه که بار دیگر به لیست هجده نفره بازگشته و در  هر سه بازی نخست به عنوان تعویضی موثر به میدان آمده امروز مورد استفاده قرار خواهد گرفت؟

 

بیشتر بخوانید:

ترکیب نهایی‌‌‌ پرسپولیس مقابل شهر خودرو

تگ ها


پرسپولیس گابریل کالدرون شهر خودرو یحیی گل محمدی لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال