چالش کمیته بین‌المللی المپیک برای ورزشکاران ایران و جهان

کمیته ملی المپیک در نظر دارد مسابقه ملی قهرمانان را در چالشی ۴۵ ثانیه ای که از سوی کمیته بین المللی المپیک جهت گرامیداشت روز المپیک برای ورزشکاران مطرح گردید را برگزار نماید....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در این چالش قهرمانان می بایست ۳ حرکت شنا، لانج پرشی و برپی که هر کدام ۱۵ ثانیه پشت سر هم  بر اساس دستورالعمل ارائه شده انجام  و پس از ضبط از طریق تلفن همراه (تصاویرشفاف، روشن و افقی باشد)  آنرا به آدرس  شبکه های اجتماعی کمیته بین المللی المپیک ارسال کنند. این اقدام باید تا روز دوشنبه دوم تیرماه انجام شود.

بدیهی است افرادی که بتوانند در مدت فوق بیشترین تکرار را انجام دهند حائز رتبه های اول تا سوم شده و موفق به دریافت جوایز نقدی گردند.

تصاویر ارسالی قهرمانان عزیز پس از تایید نهایی برای کمیته بین المللی المپیک ارسال می شود.

دستورالعمل اجرای حرکات :
* شنا
دست ها و پاها به اندازه عرض شانه ها باز شود و بدن در یک راستای مستقیم تا نزدیک زمین پایین آمده و تا صاف شدن دست ها بالا بیایید.

* لانج پرشی
پاها خود را به صورت حرکت لانج دو برابر عرضه شانه باز کنید، سپس با یک پرش جای پاها را عوض کنید و در هنگام فرود زانوی پای عقب را تا نزدیک زمین پایین بیاورید.

*  برپی ( شنا رفتن و بلافاصله تبدیل به پرش عمودی در جا )

بلا فاصله از حالت ایستاده با پرت کردن پاها به عقب به حالت شنا قرار بگیرید و سینه خود را تا نزدیکی زمین پایین بیاورید، سپس بلافاصله بلند شوید و یک پرش درجا عمودی انجام دهید.

بیشتر بخوانید:

احتمال تعویق دوباره رقابت‌ها وجود دارد

ابهام در برگزاری رقابتهای جهانی و سهمیه‌های کشتی المپیک

 

 

تگ ها


کمیته بین المللی المپیک کمیته ملی المپیک المپیک لیوبلیانا المپیک