چانه زنی استقلال با بازیکنان جدید؛پای تیام و پرسپولیس وسط است

باشگاه استقلال برای عقد قرارداد نهایی با بازیکنان جدید خود در توافقات مالی به مشکل میخورد و همین مسئله مذاکرات را طولانی تر کرده اما دلیل این اتفاق چیست؟ به گزارش خبرنگار مدال،باشگاه استقلال پیشنهادهای مالی بالایی به بازیکنان جدید خود نمیدهد اتفاقی که سبب دلخوری طرف مقابل شده و ......

باشگاه استقلال برای عقد قرارداد نهایی با بازیکنان جدید خود در توافقات مالی به مشکل میخورد و همین مسئله مذاکرات را طولانی تر کرده اما دلیل این اتفاق چیست؟
به گزارش خبرنگار مدال،باشگاه استقلال پیشنهادهای مالی بالایی به بازیکنان جدید خود نمیدهد اتفاقی که سبب دلخوری طرف مقابل شده و حتی با عدم توافق همراه شده است.برخی از مذاکرات استقلال به همین دلیل بی نتیجه مانده اما دلیل عدم توافقات مالی این باشگاه با بازیکنان مورد نظرش چیست؟
استقلال جهت تهیه پول قرارداد تیام به بازیکنان جدید پیشنهاد مالی بالایی نمیدهد تا بتواند بودجه لازم را برای قرارداد پنج ،شش میلیاردی این بازیکن تهیه کند.
از طرفی محرومیت پرسپولیس در نقل و انتقالات خیال استقلالیها را از نرفتن بازیکنان مورد نظرشان به رقیب دیرینه راحت کرده تا ترس قرمز شدن آن ها را نداشته و پیشنهادهای مالی خود را بر خلاف سالهای قبل به این دو دلیل پایینتر بیاورند.
به هر حال همین اتفاق گاها سبب عدم توافق نهایی بازیکن یا در نهایت کوتاه آمدن آن ها بر سر مبلغ  قرار داد پیشنهادی شده است تا آبیها به گمان خود از این طریق بتوانند مبلغ مورد نظر قرار داد تیام را تهیه کنند.اصلا تیام به تهران می آید؟

تگ ها


Mame Baba Thiam استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال