چراغپور: به فدراسیون نرفتم دلیلی هم ندارد بروم

با اینکه جلال چراغپور به عنوان سرپرست کمیته آموزش انتخاب شده است تا اکنون برای پیشبرد کارهای این کمیته به فدراسیون فوتبال مراجعه نکرده است.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، این در حالی است که بعد از اعلام این حکم از سوی عزیزی خادم – رییس فدراسیون فوتبال نیما نکیسا هم به عنوان رییس دپارتمان کمیته ی آموزش انتخاب شده است. پیش از این غلامرضا جباری رییس کمیته ی آموزش بود که به تازگی به عنوان رییس دپارتمان کمیته ی جوانان انتخاب شده است. 

جلال چراغپور در خصوص دلیل نرفتن خود به کمیته آموزش به خبرنگار تسنیم این چنین گفته است: با آقای عزیزی‌ خادم یک دقیقه و ۴۵ ثانیه صحبت کردم و چند کلمه بیشتر هم نشد. اول که کنجکاو بود بداند من بچه گیلان هستم یا تهران. گفتم بچه تهرانم ولی بعد از بازنشستگی به خاطر آب و هوا به گیلان آمدم. بعد هم گفتند شما را نمی‌شناسم ولی اسم‌تان را همه جا به نیکی یاد می‌کنند. به او گفتم من هم شما را نمی‌شناسم. ما فوتبالی هستیم و اگر یک ضربه بخوریم، باید یکی بزنیم. عزیزی خادم گفت به ما در کمیته آموزش کمک می‌کنید که من هم قبول کردم. تلفن قطع شد و بعد از ۱۵ روز دیدم همه زنگ می‌زنند و تبریک می‌گویند. سپس متوجه شدم روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرده که چراغپور سرپرست کمیته آموزش شده است. بعد از آن صحبت کردم و گفتم در مورد سرپرستی با من صحبتی نشده است، چون سرپرستی اصلاً امنیت شغلی ندارد و نمی‌شود برنامه‌ریزی کرد. یک روز می‌آیند و می‌گویند برای این پست مسئولی انتخاب شده و شما بروید. با این حال تا امروز نه تماسی داشته و نه صحبتی کرده‌اند، ولی در تلویزیون دیدم عزیزی خادم اسم مرا آورد و دوباره حرف‌هایی زد.

او هم چنین در خصوص ابلاغ حکمی که برای نیما نکیسا صورت گرفته، گفت: ابلاغی هم به نیما نکیسا به عنوان سرپرست دپارتمان آموزش داده‌اند. او هم صحبت‌هایی در فدراسیون فوتبال کرده بود که می‌خواهم محتوای آموزش بزرگسالان، پایه و ... را تغییر دهم. اینها اصلاً شرح وظایف دپارتمان نیست و برای کمیته آموزش است. خیلی از این حرف‌ها تعجب کردم. شرح وظایفی که برای دپارتمان از طریق روابط عمومی فدراسیون فوتبال منتشر شده اصلاً شرح وظایف این دپارتمان نیست. شاید اساسنامه را تغییر داده یا دپارتمان را با کمیته آموزش ادغام کرده‌اند!

او در پایان در خصوص اینکه سرانجام برای انجام کارهای کمیته آموزش به فدراسیون فوتبال مراجعه خواهد کرد یا نه؟ گفت: تا امروز به فدراسیون نرفته‌ام، چون دلیلی ندارد بروم. ابلاغی هم برایم نیامده است،‌ حداقل باید ابلاغ سرپرستی ما را روی سایت می‌گذاشتند یا به برای‌مان ارسال می‌کردند.

تگ ها


جلال چراغپور فدراسیون فوتبال شهاب‌الدین عزیزی خادم