چراغ سبز آبراموویچ به توخل برای خرید هالند

رومن آبراموویچ، مالک باشگاه چلسی، به توماس توخل، سرمربی این تیم، برای امضای قرارداد با ارلینگ هالند، ستاره دورتموند، درتابستان چراغ سبز نشان داده است....

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند ۲۰ ساله از زمان پیوستن به دورتموند در ژانویه سال ۲۰۲۰ بسیار خوش درخشیده و در لیست بازیکنان مورد نظر بسیاری از باشگاه های بزرگ اروپایی قرار دارد.

بیلد گزارش کرده که چلسی یکی از جدی ترین مشتریان هالند است و مالک این باشگاه اجازه خرید این بازیکن را که بیش از ۱۰۰ میلیون یورو خرج روی دست آبی ها خواهد گذاشت، صادر کرده است.

به این ترتیب ممکن است توماس توخل، که سابقه هدایت دورتموند را نیز در کارنامه دارد، به زودی مهاجم ارزشمند این تیم را از چنگشان در آورد.

موافقت آبراموویچ با خرید هالند به این معنا است که آبی ها، پس از اینکه در تابستان گذشته نیز در خرید بازیکن بسیار ولخرجی کردند، باز هم دست به جیب شده و به هر قیمتی ستاره نروژی دورتموند را به استمفورد بریج بیاورند.

مینو رایولا ایجنت قدرتمند هالند نیز با اظهاراتی جنجالی در روزهای گذشته به شایعاتی مبنی بر پیوستن هالند به یک تیم لیگ برتری افزوده است.

رایولا در این باره گفت: " در حال حاضر حداکثر ۱۰ باشگاه این قابلیت را دارند که برای جذب هالند اقدام کنند. این در حالی است که بین آنها چهار تیم انگلیسی خواهان او هستند."

تگ ها


بروسیا دورتموند آبراموویچ ارلینگ هالند توماس توخل چلسی