چراغ سبز ارلینگ هالند به چلسی؛ لمپارد را دوست دارم

ارلینگ هالند، ستاره دورتموند اعتراف کرد هوادار فرانک لمپارد، سرمربی چلسی است....

به گزارش "ورزش سه"، عملکرد فوق العاده ارلینگ هالند در یک سال اخیر باعث شده بسیاری او را مهم ترین ستاره یک دهه آتی دنیای فوتبال بدانند و از همین حالا تیم های بزرگ برای خرید او پیشقدم شده اند؛ از رئال مادرید و بارسلونا گرفته و تا منچستریونایتد و منچسترسیتی و البته اخیرا هم باشگاه چلسی.

اگرچه در حال حاضر چلسی گزینه هایی مانند تامی آبراهام، تیمو ورنر و اولیویه ژیرو را در خط حمله در اختیار دارد. اما فرانک لمپارد با اخیرا با ارلینگ هالند ۲۰ ساله در ارتباط بوده و این باشگاه به دنبال کاهش اختلاف خود در لیگ برتر با لیورپول است. حالا ارلینگ هالند اخیرا در گفت و گویی با سایت ESPN در پاسخ به این سوال که دوست داشت با کدام یک از ستاره های گذشته دنیای فوتبال همبازی شود، از فرانک لمپارد نام برده و او را بازیکن محبوب خود توصیف کرد.

به نظر می رسد بند آزادسازی ۷۵ میلیون یورویی قرارداد این ستاره نروژی دو سال دیگر فعال می شود و اگر فرانک لمپارد تا آن مقطع نیز هدایت چلسی را بر عهده داشته باشد، احتمالا آبی های لندن از گزینه های جدی جذب ارلینگ هالند خواهند بود. البته رئال مادرید مدت هاست خرید بزرگی انجام نداده و بسیاری معتقدند این باشگاه در حال پس انداز سرمایه خود برای خرید ارلینگ هالند و کیلیان امباپه است.

تگ ها


بروسیا دورتموند ارلینگ هالند فوتبال ایران چلسی لیگ برتر فوتبال