چراغ سبز بارسلونا برای فروش آرتورو ویدال

بارسلونا در صوت دریافت یک پیشنهاد جذاب برای ستاره شیلیایی، مشکلی با فروش او ندارد...

بارسلونا در صوت دریافت یک پیشنهاد جذاب برای ستاره شیلیایی، مشکلی با فروش او ندارد

 به گزارش مدال، بارسلونا مشکلی با فروش آرتورو ویدال ندارد.

بارسلونا در فاصله کمتر از 10 روز تا شروع فصل جدید لالیگا می‌داند که باید از تعداد هافبک‌های خود بکاهد. در حال حاضر 8 هافبک در ترکیب تیم حضور دارند و برای تنها سه پست رقابت می‌کنند. حتی والورده نیز خواهان سبک‌تر شدن خط میانی تیم شده و صحبت‌هایش درباره تضمینی نبودن جایگاهی بازیکنی چون راکیتیچ - که مورد اعتماد ترین مهره والورده در خط میانی به شمار می‌رفت - نمود بارزی از این ترافیک سنگین و تغییرات پیش رو است.

به گزارش موندو دپورتیوو، از جمله بازیکنانی که باشگاه مایل به فروش آنها است، آرتورو ویدال است. ویدال از نظر بارسا بازیکنی مفید و متفاوت است؛ بازیکنی که کارنامه بسیار درخشان و معتبری هم دارد و بابت همه این‌ها، ارزش خوبی هم در بازار داراست. ویدال از نظر بارسا یکی از بازیکنانی است که می‌توان پول خوبی از فروشش به جیب زد. از همین رو درهای خروج به روی این هافبک شیلیایی بسته نیست. بنابراین اگر پیشنهاد جذابی از راه برسد که بازیکن را قانع کند، بارسا آن را به طور جدی بررسی خواهد کرد.

گفته می‌شود تیم‌هایی از سری آ و به خصوص اینتر مایل هستند ویدال را به خدمت بگیرند.

اخبار مرتبط:

کونته به دنبال هافبک بارسلونا

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره شیلیایی آنتونیو کونته آرتورو ویدال اینتر میلان بارسلونا سری آ Primera División فوتبال