چراغ سبز بارسلونا برای فروش ستاره فرانسوی

بارسلونا مشکلی برای فروش آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی و ۳۰ ساله خود ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بعد از سپری کردن دو فصل در ترکیب بارسلونا، حالا احتمال جدایی آنتوان گریزمان در فصل جاری از این تیم وجود دارد. در واقع اگر مهاجم جدید و بزرگی در ماه های بعدی با بارسلونا به توافق برسد، مسلما جایی برای گریزمان در ترکیب ابتدایی این تیم در فصل آینده وجود نخواهد داشت. علاوه بر این آنسو فاتی نیز پس از طی کردن مصدومیت طولانی مدت قبل از شروع رقابت های فصل بعد به ترکیب بارسلونا باز می گردد.

شبکه اسکای اسپورتس مدعی شد به نظر می رسد مدیران بارسلونا از همین حالا برای خرید سرخیو آگوئرو و ممفیس دیپاس برای فصل بعد به توافق کامل دست یافته اند و تلاش این تیم در هفته های پیش رو جذب یک مهاجم بزرگ دیگر مانند ارلینگ هالند خواهد بود. در چنین شرایطی احتمالا فصل بعد گریزمان فرصت چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب ثابت نخواهد داشت و بدین ترتیب احتمال فروش این مهاجم فرانسوی در تابستان این فصل وجود دارد.

البته آنتوان گریزمان با زدن ۱۹ گل و ارسال ۱۲ پاس گل در تمام رقابت ها در این فصل عملکرد درخشانی داشته، اما مشکلات مالی ممکن است مدیران بارسلونا را در نهایت مجاب به فروش این بازیکن بکند. بارسا برای خرید آنتوان گریزمان از اتلتیکو مادرید در سال ۲۰۱۹ رقم هنگفت ۱۲۰ میلیون یورو را پرداخت کرد و البته حالا ارزش این بازیکن در سایت ترانسفرمارکت ۶۰ میلیون یورو برآورده شده است.

بیشتر بخوانید:

لاپورتا به سیم آخر زد، ۱۴ بازیکن در لیست سیاه بارسا (عکس)

بند اضافه نه اما توافق بله؛ ژاوی می‌تواند به بارسا برود

 

 

تگ ها


ارلینگ هالند سرخیو آگوئرو بروسیا دورتموند آنتون گریزمان فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال