چراغ سبز بایرن مونیخ به گرت بیل

مسئولان باشگاه بایرن مونیخ که چندی پیش برای جذب گرت بیل ابراز بی‌تمایلی کرده بودند، حالا به او برای حضور در آلیانتس آرنا چراغ سبز نشان می‌دهند....

مسئولان باشگاه بایرن مونیخ که چندی پیش برای جذب گرت بیل ابراز بی‌تمایلی کرده بودند، حالا به او برای حضور در آلیانتس آرنا چراغ سبز نشان می‌دهند.

به گزارش مدال؛ پس از جدایی «آرین روبن» و «فرانک ریبری» از باشگاه بایرن مونیخ، «نیکو کواچ» سرمربی این تیم به فکر جذب یک وینگر سرعتی افتاد و به همین دلیل نیز به سراغ جذب «لروی سانه» رفت اما با توجه به اینکه این بازیکن هنوز حضورش در مونیخ قطعی نشده، باواریایی‌ها به «گرت بیل» ستاره ولزی باشگاه رئال مادرید چراغ سبز نشان داده‌اند.

در واقع شاهزاده ولزی تنها گزینه آلترناتیو بایرنی‌ها در صورت عدم جذب «لروی سانه» است، گزینه‌ای که گر چه سه سال دیگر با رئال قرارداد دارد اما کهکشانی‌ها در صورت مواجه با پیشنهادی قابل قبول، با رویی گشاده به استقبال آن خواهند رفت.

در این بین نشریه «کیکر» مدعی شده که مونیخی‌ها حتی گزینه انتقال قرضی بیل را نیز در ذهن دارند و بعید نیست به جای خرید دائمی، پیشنهاد انتقال قرضی با بند خرید دائمی را به مادریدی‌ها ارائه دهند.

بیشتر بخوانید:

گرت بیل به رئال مادرید و هوادارانش توهین کرده است!