چراغ سبز جدید خامس رودریگز به دشمن رئال

خامس رودریگز ستاره سابق رئال مادرید یک بار دیگر و البته به شکل غیرمستقیم از تمایلش برای بازی در اتلتیکو مادرید خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تابستان ۲۰۱۹ خامس رودریگز پس از اتمام قرارداد دو ساله و قرضی اش با بایرن، به رئال برگشت اما در فهرست فروش زیدان قرار گرفت.

ستاره کلمبیایی هر طور شده در رئال ماندنی شد ولی به فاصله یک سال از پایان قراردادش راهی اورتون شد. انتقالی که رایگان بود.

او دو سال پیش چیزی تا پیوستن به اتلتیکو فاصله نداشت ولی شکست ۷-۳ رئال در بازی دوستانه برابر اتلتیکو همه چیز را خراب کرد. خامس فصل گذشته روزهای پرنوسانی داشت و با جدایی کارلتو و آمدن رافا بنیتس به اورتون، به نظر دیگر تمایلی برای ماندن ندارد و به دنبال راهی برای جدایی است.

خامس که این روزها به دلیل تماس با یک فرد کرونایی در قرنطینه است، با انتشار عکسی از خود در توئیتر نوشت:« هرگز دست از باور برندار.... به زودی.»

این جمله ای معروف در اتلتیکو مادرید است و یکی از پیام های همیشگی هواداران این باشگاه و کادر فنی و بازیکنان. به همین دلیل خیلی زود شایعات بازگشت خامس به فهرست خرید اتلتیکو قوت گرفت. حامس همیشه از تمایلش برای بازگشت به شهر مادرید سخن گفته و در شرایطی که حضورش در رئال بسیار بعید است، اتلتیکو می تواند مقصد بعدی او باشد.

خامس اخیرا در کانال توئیچ خود حاضر نشد در مورد ماندن یا جدایی از اورتون صراحتا حرف بزند. او در چندین مصاحبه اما فاش کرده بود گه از اتلتیکو پیشنهاداتی جدی داشت ولی رئال مانع انتقالش شد.

تگ ها


خامس رودریگز اورتون اتلتیکو مادرید فوتبال جهان رئال مادرید لالیگا فوتبال