چراغ سبز دورتموند برای فروش سانچو به یونایتد

به نظر می‌رسد که دورتموند بالاخره برای فروش ستاره انگلیسی خود یعنی جیدون سانچو به منچستریونایتد رضایت داده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، شایعات درباره انتقال جیدون سانچو به منچستریونایتد هر روز داغ و داغ تر می شود. در واقع گفته می شود که ستاره انگلیسی به سران دورتموند اعلام کرده که قصد دارد هر طور که شده در تابستان پیش رو این تیم را ترک کند و به نظر می‌رسد که اولترافورد محتمل ترین گزینه برای آینده این بازیکن جوان و آینده دار خواهد بود.

مهمترین چیزی که طی هفته های اخیر باعث توقف مذاکرات بین دورتموند و منچستر یونایتد شده بود به مسئله قیمت این انتقال باز می‌گشت. چند هفته پیش بود که منابع انگلیسی خبر عجیبی را منتشر کرده و اعلام کردند که منچستریونایتد حاضر نیست با مبلغی بیش از ۵۰ میلیون پوند برای جذب ستاره انگلیسی اقدام کند؛ موضوعی که البته سریعاً تکذیب شد تا مشخص شود که شیاطین سرخ به این راحتی‌ ها از جذب سانچو ناامید نمی شوند.

با این حال و بر اساس ادعای ایندیپندنت به نظر می‌رسد که باشگاه آلمانی بالاخره رضایت خود را برای فروش سانچو اعلام کرده است. در واقع دورتموند قانع شده که نقل و انتقالات پیش رو بهترین زمان برای فروش سانچو خواهد بود چرا که ممکن است بعداً و با توجه به ادامه یافتن وضع موجود، قیمت ستاره انگلیسی بیشتر هم کاهش پیدا کند. بنابراین منچستر یونایتد می تواند با ارائه پیشنهاد اولیه ۵۵ میلیون پوند به علاوه یکسری متغیرات، این انتقال را نهایتا با ۸۰ میلیون پوند نهایی کند.

بیشتر بخوانید:
چمبرلین: جرارد الگوی من بود؛ من الگوی دیگران می‌شوم
نیمار، اسلحه اصلی PSG برای فتح سه جام دیگر
ساری: بعد از قرنطینه، بازی ها خیلی عجیب شده‌‌اند 

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات جیدن سانچو منچستر یونایتد بورسیا دورتموند لیگ برتر Bundesliga فوتبال