چراغ سبز رئال مادرید برای فروش گرت بیل

باشگاه رئال مادرید آماده است گرت بیل را با هزینه ۲۲ میلیون پوندی به تیم هایی چون منچستریونایتد یا تاتنهام واگذار کند....


به گزارش "ورزش سه"، صبر رئال مادرید در مورد گرت بیل به سر آمده و دیگر هیچ راهی برای توافق بین این بازیکن و زین الدین زیدان و بازگشت ستاره ولزی به ترکیب لوس بلانکوس وجود ندارد. نشریه موندو دیپورتیوو امروز در گزارشی خبر از احتمال انتقال گرت بیل به تیمی از لیگ برتر انگلیس داده است.

خود گرت بیل خواهان ماندن در برنابئو است، اما رئال مادرید تمایلی به پرداخت ۳۰.۲ میلیون پوند دستمزد این بازیکن طی دو فصل پیش رو نداشته و می خواهد به شکلی از شر او خلاص شود. نام تیم هایی چون منچستریونایتد و تاتنهام برای خرید این بازیکن شنیده شده، اما در این راه موانعی وجود دارد. بزرگترین مشکل برای تیمی که می خواهد بیل را به خدمت بگیرد، حقوق هفتگی ۶۰۰ هزار پوندی اوست که مبلغی سرسام آوری محسوب می شود.

البته باشگاه منچستریونایتد توانایی پرداخت چنین رقمی را دارد، اما پرونده تمایل آنها به جذب جیدون سانچو، بازیکن انگلیسی تیم دورتموند هنوز باز است و اولویت آنها انتقال این پدیده جوان خواهد بود. همچنین اگرچه تاتنهام علاقه زیادی به جذب بازیکن سابق خود دارد، اما پرداخت این دستمزد سنگین در توان اسپرز نخواهد بود. به هر حال رئال مادرید با دریافت ۲۲ میلیون پوند اجازه جدایی گرت بیل را صدر می کند و در حال حاضر مهم ترین مسئله دستمزد سنگین اوست.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا گرت بیل نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ رئال مادرید