چراغ سبز ستاره بارسلونا برای انتقال به یوونتوس

آرتور ملو، ستاره برزیلی یوونتوس برای انتقال به بارسلونا ابراز آمادگی کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اخباری زیادی مبنی بر معاوضه بازیکن بین دو تیم بارسلونا و یوونتوس در تابستان امسال وجود ندارد و محتمل ترین گزینه جا به جایی بین آرتور ملو و میرالیم پیانیچ است. ستاره بوسنیایی یوونتوس علاقه زیادی به انتقال به نوکمپ دارد و حالا هافبک برزیلی بارسا نیز مجاب به این انتقال شده است.

نشریه ایتالیایی گاتزتا دلااسپورت مدعی شد بر خلاف چند هفته قبل که آرتور ملو به شدت خواهان ماندن در نوکمپ بود و به هیچ وجه انتقال به یوونتوس نبود، اما حالا ابراز آمادگی کرده تا در تابستان امسال راهی تورین شود و این اتفاق به سود هر دو تیم خواهد بود.

بارسلونا علاقه زیادی به خرید پیانیچ دارد، اما یوونتوس به جز جذب آرتور ملو به هیچ شکل دیگری راضی به فروش این بازیکن نخواهد شد و حالا به نظر می رسد شرایط انتقال برای هر دو تیم راحت تر شده است. آرتور ملو طی سه فصل اخیر پیشرفت زیادی در ترکیب بارسلونا داشت و در این فصل نیز طی ۱۶ بازی در لالیگا، موفق به زدن سه گل و ارسال سه پاس گل برای بارسا شد.

بیشتر بخوانید:
امربات: پیشنهاد ژاوی را برای السد رد کردم 
اینتر و رد یک پیشنهاد معاوضه دیگر برای لائوتارو 

مدافع فرانسوی: می خواهم فصل بعد هم در بارسلونا بمانم

تگ ها


آرتور ملو میرالم پیانیچ فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات أرتور Miralem Pjanić بارسلونا یوونتوس لالیگا سری آ فوتبال