چراغ سبز ستاره بارسلونا برای تمدید قرارداد تا ۲۰۲۵

بر اساس ادعای موندو دیپورتیوو مارک آندره تراشتگن برای تمدید قراردادش با بارسلونا تا سال ۲۰۲۵ چراغ سبز نشان داده است....

به گزارش "ورزش سه"، اگرچه بارسلونا طی فصول اخیر نتوانسته عملکرد خوبی را از خود ارائه دهد و همواره با شکست های عجیب و غریب از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حذف شده است اما با این حال دروازه بان آلمانی بلوگرانا، در روزهای بد این تیم نیز یکی از بهترین بازیکنان بوده است؛ در واقع بسیاری معتقد هستند در صورت نبود دروازه بان آلمانی، بارسا می توانست وضعیت به مراتب بدتری را طی سال های اخیر تجربه کند.

یکی از بزرگترین معضلات بارسلونا طی ماه‌های اخیر مسئله تمدید قرارداد با مارک آندره تراشتگن بوده است. اگرچه باشگاه کاتالانی در این بار مطمئن به نظر می رسد اما در مقطعی گفته شد که مذاکرات برای تمدید قرارداد با دروازه‌بان آلمانی به بن بست کامل رسیده و احتمال دارد او بارسا را ترک کند؛ تا جایی که حتی نام گزینه‌هایی برای جانشینی تراشتگن نیز مطرح شد.

با این حال چندی پیش خبرنگاران مطرح اسکای و گاردین یعنی فابریتزیو رومانو مدعی شد مارک آندره تراشتگن برای تمدید قرارداد با بارسا به توافق رسیده است. با این حال بعد از این اظهار نظر هرگز این اتفاق به شکل رسمی اعلام نشد اما حالا موندو دیپورتیوو تایید کرده که توافقات نهایی بین باشگاه کاتالانی و تراشتگن به طور کامل انجام شده و او اعلام آمادگی کرده که به زودی قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۵ با بارسلونا تمدید کند.

تگ ها


مارک آندره ترشتگن بارسلونا