چراغ سبز ستاره بایرن برای انتقال به لیگ برتر انگلیس

بر اساس ادعای سایت ۹۰Min داوید آلابا، ستاره اتریشی بایرن مونیخ برای انتقال به لیگ برتر انگلیس چراغ سبز نشان داده است....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد داوید آلابا با بایرن مونیخ در پایان فصل به اتمام می‌رسد و در حالی که طی ماه‌های گذشته صحبت های زیادی در رابطه با تمدید قرارداد احتمالی این بازیکن مطرح شده بود، حالا به نظر می رسد که جدایی او قطعی است و آلابا بعد از پشت سر گذاشتن چند فصل فوق العاده بالاخره از جمع باواریایی‌ها جدا خواهد شد.

حسن صالح حمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه بایرن مونیخ اخیرا در این رابطه گفته بود : "  من نمی دانم که ما دیگر چگونه باید او را ملاقات کنیم. او پیشنهاد ما را برای تمدید قرارداد را رد کرده و باید این موضوع را قبول کنیم. داوید می‌تواند اینجا را ترک کند و ما به مدیربرنامه او اعلام کردیم که دیگر پیشنهادی برای تمدید به این بازیکن ارائه نخواهیم داد."

در ابتدا گفته شد که خود داوید آلابا بیشتر علاقه مند است که برای یکی از دو تیم رئال مادرید یا بارسلونا بازی کند اما به نظر می رسد که عدم علاقه و البته توانایی غول های اسپانیایی در جذب او، باعث شده که نظرش تغییر کند. بر این اساس سایت ۹۰Min گزارش داده که آلابا حالا برای انتقال به لیگ برتر انگلیس چراغ سبز نشان داده است. این در حالی است که گفته می‌شود منچسترسیتی به شدت شرایط جذب این بازیکن را بررسی می کند.

 

تگ ها


بایرن مونیخ دیوید آلابا