چراغ سبز ستاره رئال برای پیوستن منچستر یونایتد

خامس رودریگز، ستاره کلمبیایی رئال مادرید، صحبت‌های جالبی را در رابطه با باشگاه منچستریونایتد مطرح کرد....

به گزارش "ورزش سه"، مدتهاست که بحث علاقه باشگاه های لیگ برتر انگلیس به هافبک کلمبیایی رئال مادرید یعنی خامس رودریگز مطرح می شود. بسیاری معتقد هستند که سبک بازی این بازیکن می‌تواند مطابقت زیادی با فوتبال انگلیس داشته باشد اما با این حال خامس فعلاً در رئال حضور دارد و شرایط خوبی را هم تجربه نمی‌کند.

به نظر می رسد که منچستریونایتد یکی از گزینه‌های اصلی خامس رودریگز به حساب می آید. حالا در همین رابطه خود این ستاره کلمبیایی نیز برای حضور در جمع شیاطین سرخ چراغ سبز نشان داده است. او در این باره گفت: " من فکر می‌کنم که قبلاً صحبت‌هایی انجام شده است. مدیر برنامه من رابطه بسیار خوبی با این باشگاه دارد.

خوب من همیشه آرزو می کنم که در یک باشگاه بزرگ قرار بگیرم و از کودکی نیز منچستر یونایتد را تحسین کرده ام. همیشه این تیم و بازیکنانش را دنبال می‌کردم. در مقطعی قرار بود که به آنجا بروم اما نهایتاً این اتفاق رخ نداد."

خامس در ادامه گفت: " برنامه من این بود که به جام جهانی بروم. عملکرد خوبی در آنجا داشته باشم و خودم را به سطح بالاتری برسانم. همچنین بعد از آن به یک باشگاه بزرگ بروم که این اتفاق رخ داد و من راهی رئال مادرید شدم.

در تابستان گذشته یک پیشنهاد خوب از باشگاهی که نمی‌خواهم اسمش را ببرم دریافت کردم اما این انتقال به دلایل مختلف انجام نشد. با این حال من هر روز در اینجا چیزهای زیادی یاد می گیرم و می خواهم توانایی هایم را به اثبات برسانم."

تگ ها


خامس رودریگز رئال مادرید منچستر یونایتد