چراغ سبز سردار برای ماندن در روستوف

به گزاش مدال به نقل از "ورزش سه"، سردار آزمون بعد از انتخاب به عنوان تکنیکی ترین بازیکن فصل روستوف در پیامی در صفحه اینستاگرامش از هواداران روستوف تشکر کرد: فصل فوق العاده و بزرگی را در روستوف پشت سرگذاشتم ......
به گزاش مدال به نقل از "ورزش سه"، سردار آزمون بعد از انتخاب به عنوان تکنیکی ترین بازیکن فصل روستوف در پیامی در صفحه اینستاگرامش از هواداران روستوف تشکر کرد: فصل فوق العاده و بزرگی را در روستوف پشت سرگذاشتم ...

به گزاش مدال به نقل از "ورزش سه"، سردار آزمون بعد از انتخاب به عنوان تکنیکی ترین بازیکن فصل روستوف در پیامی در صفحه اینستاگرامش از هواداران روستوف تشکر کرد: فصل فوق العاده و بزرگی را در روستوف پشت سرگذاشتم. می خوام تشکر کنم از همه دوستانم در روسیه به ویژه مربی ها، بازیکنان و سایر کارکنان باشگاه.

او ادامه داد: اما تشکر ویژه من برای هواداران مان است، کسانی که به بهترین شکل ممکن ما را حمایت کردند. من فکر می کنم فصل فوق العاده ای را در روستوف پشت سرگذاشتم و هرگز فراموش نمی کنم حمایت شما را وقتی زیر فشار بودم و شما باعث شدید در آن روزها به هیچ وجه احساس تنهایی نکنم. فصل گذشته بهترین فصل من بود و من سعی کردم هرکاری از دستم بر می آید برای روستوف انجام بدهم. امیدوارم فصل بعد هم شما را ملاقات کنم.

سردار آزمون که گفته می شود از تیم های بزرگ اروپایی پیشنهاد دارد، با ابراز امیدواری برای ملاقات هواداران روستوف این موضوع را نشان می دهد که خودش دوست دارد برای فصل هم در این تیم بماند چراکه او در لیگ روسیه به موفقیت های خوبی مثل حضور در لیگ قهرمانان رسیده و ظاهرا می خواهد به فعالیتش در این تیم ادامه بدهد.