چراغ سبز لس‌آنجلس گلکسی به زلاتان

به گزارش مدال به نقل ازخبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ که در مقطع پایانی فصل گذشته از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد و به نظر می رسد تا 3 ماه دیگر کم کم بتواند پا به توپ شود، گفته می شود در بازگشتش به میادین مسابقه قرارداد 6 ماهه ای را با منچستریونایتد امضا خواهد کرد و تا پایان فصل 18-2017 به کارش در این تیم ادامه خواهد داد، این در حالی است که باشگاه لس آنجلس گلکسی هم نسبت به جذب این مهاجم سوئدی علاقه مند است ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، زلاتان ابراهیموویچ که در مقطع پایانی فصل گذشته از ناحیه زانو دچار آسیب دیدگی شد و به نظر می رسد تا 3 ماه دیگر کم کم بتواند پا به توپ شود،  گفته می شود در بازگشتش به میادین مسابقه قرارداد 6 ماهه ای را با منچستریونایتد امضا خواهد کرد و تا پایان فصل 18-2017 به کارش در این تیم ادامه خواهد داد، این در حالی است که باشگاه لس آنجلس گلکسی هم نسبت به جذب این مهاجم سوئدی علاقه مند است.

ژوزه مورینیو، سرمربی سرخپوشان شهر منچستر اخیراً در اظهارنظری گفت که زلاتان 35 ساله را نمی تواند در 6 ماه ابتدای فصل در اختیار داشته باشد و به همین خاطر اقدام به جذب لوکاکو کرده است. آقای خاص در واقع به نوعی از علاقه اش برای حفظ ستاره سوئدی فصل گذشته اش سخن گفت که در رقابت های مختلف 28 گل برای سرخپوشان منچستر به ثمر رساند. قرارداد ابراهیموویچ با شیاطین سرخ یک ساله بود و طبق بندی که در قرارداد وی وجود دارد، منچستریونایتد می تواند قرارداد او را برای یکسال دیگر تمدید کند که با توجه به مصدومیت وی، این قرارداد می تواند 6 ماهه و برای نیمه دوم فصل پیش رو باشد.

کریس کِلین، رئیس باشگاه لس آنجلس گلکسی در گفت وگو با خبرنگار ضمن تأیید علاقه مندی این باشگاه آمریکایی به جذب مهاجم فصل گذشته شیاطین سرخ گفت: ما رابطه خیلی خوبی با زلاتان و مدیر برنامه هایش داریم. او عاشق باشگاه ما و شهرلس انجلس است. البته که نسبت به جذب ایبرا علاقه مند هستیم، هرچند فکر می کنم که او می خواهد در حال حاضر در اروپا فوتبالش را دنبال کند. به هر حال درهای باشگاه ما همیشه به روی بازیکنی مثل ابراهمیوویچ باز است. ما این حق را داریم که زلاتان را در لیگ MLS داشته باشیم. به هر حال باید ببینیم که او کجا خواهد رفت.

 

تگ ها


اخبار روز Zlatan Ibrahimović منچستر یونایتد فوتبال