چراغ سبز لیورپول برای بازگشت ستاره ناکام بارسا

ال‌چیرینگیتو مدعی شد لیورپول به بازگشت فیلیپ کوتینیو بی میل نیست....

به گزارش "ورزش سه"، فیلیپ کوتینیو در زمستان سال ۲۰۱۸ و بعد از کش و قوس های فراوان بالاخره از لیورپول جدا شده و با بارسلونا برای انتقال به این تیم به توافق رسید. اگرچه در چند ماه ابتدایی اوضاع چندان بد نبود، اما در مجموع فیلیپ کوتینیو در سه سال اخیر حتی قادر به برآورده کردن بخشی از انتظارات نیز نبوده و مصدومیت و انتقال قرضی به بایرن مونیخ باعث شده فرصت چندانی برای درخشش در ترکیب بارسلونا به دست نیاورد.

چندی قبل و در روزهای پایانی نقل و انتقالات تابستانی نشریه موندو دیپورتیوو گزارشی درباره کوتینیو منتشر کرد و مدعی شد که باشگاه لیورپول برای بازگرداندن این بازیکن ابراز علاقه نشان داده است؛ اتفاقی که البته هیچ گاه رنگ و بویی جدی به خود نگرفت و نهایتاً ستاره برزیلی یک فصل دیگر را در نوکمپ ماندگار شد.

با این حال باشگاه بارسلونا در مقطع کنونی با مشکلات مالی زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. در عین حال حقوق بالا و عملکرد غیر قابل قبول کوتینیو باعث شده که این باشگاه به شدت شرایط فروش او را مورد بررسی قرار دهد. در همین راستا ال‌چیرینگیتو ادعای جالب توجهی را مطرح کرده است که بر این اساس باشگاه لیورپول احتمال بازگشت فیلیپ کوتینیو به آنفیلد را رد نکرده است.

گفتنی است بر اساس گزارش‌های منتشر شده طی روزهای اخیر باشگاه بارسلونا هنوز بیش از ۴۰ میلیون یورو بابت جذب کوتینیو به لیورپول بدهکار است و علاقه احتمالی باشگاه انگلیسی به بازگرداندن این بازیکن می تواند به مذاکره جهت کاهش یا حتی منتفی شدن پرداخت این مبلغ توسط بلوگرانا منجر شود.

تگ ها


فیلیپ کوتینیو لیورپول بارسلونا