چراغ سبز مشترک زلاتان و دوناروما برای تمدید قرارداد

بر اساس ادعای گاتزتا دلو اسپورت زلاتان ابراهیموویچ و جان لوئیجی دوناروما تمایل خود را برای تمدید قرارداد با میلان نشان داده‌اند....

به گزارش "ورزش سه"، زلاتان ابراهیموویچ و جان لوئیجی دوناروما دو بازیکن میلان بوده اند که طی هفته های اخیر صحبت های زیادی در رابطه با آینده آنها در تیم ایتالیایی مطرح شده و زمزمه های زیادی پیرامون ماندن یا جدایی آنها از روسونری به گوش رسیده است.

بر اساس ادعای گاتزتا دلو اسپورت اما حالا هر دو بازیکن مشتاق تمدید قرارداد با میلان هستند تا جایی که بر اساس گفته این منبع آنها حاضر هستند حتی برای رقم خوردن این اتفاق تا حدودی مبلغ قرارداد خود را هم کاهش دهند.

به نظر می رسید که زلاتان و دوناروما به مسئله تمدید قرارداد با میلان شک داشته باشند اما گفته می‌شود که منتفی شدن حضور رالف رانگنیک در این تیم نظر آنها را تغییر داده و به احتمال فراوان این دو بازیکن فصل آینده را هم با لباس روسونری به میدان خواهند رفت.

قرارداد ابراهیموویچ در پایان فصل به اتمام خواهد رسید اما شواهد حاکی از آن است که او برای یک فصل دیگر در میلان ماندگار خواهد شد. از طرف دیگر دروازه بان ملی پوش میلان یعنی جانلوییجی دوناروما نیز احتمالاً قرارداد خود را به شکل کوتاه مدت و تا سال ۲۰۲۲ با این تیم تمدید خواهد کرد و بند فسخ ۵۰ یک میلیون یورویی نیز در قراردادش گنجانده خواهد شد.

تگ ها


آث میلان زلاتان ابراهیموویچ جان لوئیجی دوناروما