چراغ سبز هدف زمستانی بارسلونا و لیورپول

ازکوئیل گارای، مدافع آرژانتینی برای بازگشت به مستطیبل سبز لحظه شماری می کند....

به گزارش "ورزش سه"، آخرین بار در ترکیب والنسیا بود که شاهد حضور ازکوئیل گارای در میادین بودیم و یک مصدومیت دشوار باعث دوری طولانی مدت این بازیکن از فوتبال شد. حالا دو تیم بارسلونا و لیورپول که مصدومان فراوانی در قلب خط دفاعی دارند برای خرید ازکوئیل گارای وارد عمل شده اند و خود او نیز انگیزه فراوانی برای بازگشت دوباره به مستطیل سبز دارد.

ازکوئیل گارای گفت: "بسیاری تعجب کردند که چرا من در ماه ژوئن با هیچ تیمی قرارداد نبستم، زیرا بازیکن آزاد بودم و تقریبا هم بهبود یافته بودم. اما دلیلش این بود که آسیب دیدگی تقریبا و نه به صورت کامل رفع شده بود. تصمیم من این بود که ۱۰۰ درصد بهبود پیدا کنم تا بتوانم با تمام توان در تیم بعدی ام به میدان بروم.

بخش نهایی دوران ریکاوری من دو قسمت داشت؛ قسمت اول در مادرید و در تیم بزرگی که در گذشته در آن بازی کردم طی شد و بخش دوم نیز رفتن به آخرین باشگاهم در چند سال گذشته بود. حالا که هر دو مرحله به پایان رسیده، نوبت بخش سوم و بازگشت من به عرصه فوتبال است. اما با این تفاوت که من ۱۰۰ درصد بهبود یافتم و آماده قدم گذاشتن به زمین هستم . من حالا می خواهم با تمام توان برای تیم بعدی ام به میدان بروم."

تگ ها


بایرن مونیخ اسکیل گارای بارسلونا لیورپول