چرا آخرین خرید پرسپولیس امروز نهایی نشد؟

میلاد سرلک می‌گوید به دلیل پایان یافتن وقت اداری نتوانسته به صورت رسمی به پرسپولیس اضافه شود....

به گزارش "ورزش سه"، پس از جذب عیسی آل کثیر، حامد لک، سعید آقایی و احسان پهلوان، پنجمین خرید پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی را باید میلاد سرلک بازیکن سابق تیم‌های شهرخودرو، نساجی و شهرخودرو به شمار آورد؛ بازیکنی که البته امروز به برخی دلایل قراردادش رسمی نشد.


میلاد سرلک در گفتگویی کوتاه با "ورزش سه" در مورد دلیل رسمی نشدن قراردادش علیرغم مراجعه‌ای که به باشگاه پرسپولیس داشت، توضیح داده است.


سرلک ۲۴ ساله که با مدیران باشگاه بر سر جزئیات مالی به توافق رسیده، حرف هایش را درباره پیوستنش به پرسپولیس اینطور آغاز کرد و گفت:« شناختی که آقای گل‌محمدی از من داشت مربوط به گذشته بود و به همین خاطر به شهرخودرو اضافه شدم. بعد از آمدن به مشهد، آقا یحیی این تیم را ترک کرد ولی بعد من را خواست. ایشان همیشه به من لطف داشته و امیدوارم خوب باشم و بتوانم جواب اعتمادشان را بدهم.» 


او سپس در مورد آخرین شرایط عقد قرارداد با پرسپولیس اینطور توضیح داد:« قرارداد به صورت صد در صد امضا شده و همه کارها نهایی شده است. اگر یک مقدار طول کشید و امروز نهایی نشد، به خاطر رضایت نامه‌ای بود که دفتر شهرخودرو نتوانست در وقت اداری ارسال کند، ولی همه چیز تمام شده و از شنبه به صورت رسمی بازیکن پرسپولیس خواهم بود.» 


بازیکن فصل گذشته شهر خودرو در رابطه با اینکه چه زمانی در تمرینات سرخپوشان حاضر می شود، توضیح داد:« این قرارداد هنوز قانونی نیست. وقت اداری امروز تمام شد و نتوانستیم کار را نهایی کنیم ولی همه چیز نهایی شده و صبح شنبه قرارداد به صورت رسمی ثبت می‌شود. من تا آن زمان نمی‌توانم به صورت قانونی در تمرینات شرکت داشته باشم.» 


از سرلک در مورد احساسی که در مورد پیوستن به پرسپولیس دارد، پرسیدیم که او گفت:« خب پرسپولیس تیم خیلی بزرگی است و هواداران خیلی خوبی دارد. من همیشه احساس خوبی نسبت به این تیم داشته ام و از بچگی طرفدار این تیم بوده ام. خدا می‌داند که چقدر تلاش کرده‌ام تا به این تیم برسم. البته کار خیلی سختی داریم. پرسپولیس ۴ سال قهرمان شده ولی امیدوارم بتوانیم دوباره در سال جدید دل هواداران را شاد کنیم و پنجیمن قهرمانی پیاپی را به دست بیاوریم و در آسیا هم می خواهیم برای قهرمانی بجنگیم.»

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ پرسپولیس تهران میلاد سرلک نساجی مازندران