چرا استقلالی‌ها سالن وزنه خود را تغییر دادند؟

سالن وزنه آبی پوشان در شرایطی تغییر کرد که برخی عوامل سابق در تهیه سالن جدید نقش داشتند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه استقلال در زمان مدیریت احمد سعادتمند قراردادی را با سالن وزنه سام فیت به امضا رساندو تمرینات بدنسازی آبی ها تا پایان لیگ نوزدهم در این سالن برگزار می‌شد. با برکناری سعادتمند از مدیریت باشگاه و شروع تمرین آبی ها برای فصل جدید اما مجموعه ورزشی سام فیت اعلام کرد حاضر نیست امکانات خود را در اختیار استقلالی‌ها بگذارد.


در این باره گفته شد کارشکنی مسئولان سابق استقلال بعد از کنار رفتن از این باشگاه باعث شده تا سام فیت چنین تصمیمی بگیرد اما اصل ماجرا چیز دیگری بود. اگرچه قرارداد استقلال و سام فیت تا پایان تیرماه امضا شده بود و قرار بود استقلالی‌ها به صورت رایگان از امکانات این مجموعه استفاده کنند اما باشگاه متعهد شده بود در امر تبلیغات و رسانه این مجموعه را حمایت کند که ظاهرا مدیران باشگاه ورزشی سام فیت از عدم اجرای این تعهد ناراضی بودند.


از این رو با توجه به تعطیلی باشگاه های ورزشی، مجموعه ورزشی سام فیت تصمیم گرفت تعهدش با استقلال را زیر پا بگذارد. در چنین شرایطی ازقضا یکی از مشاوران احمد سعادتمند در استقلال که دوستی نزدیکی با بسیاری از استقلالی‌ها دارد و عامل امضای قرارداد با سام فیت هم بود، تلاش زیادی کرد تا سالن دیگری را برای آبی ها هماهنگ کند. او شب گذشته هماهنگی های لازم برای استفاده آبی ها از مجموعه ورزشی شهید کثیری که امکانات مجهزی هم دارد را انجام داد تا نشان بدهد با برکناری سعادتمند قرار نیست برای استقلال کارشکنی شود.


از این رو امروز صبح آبی ها به سالن وزنه جدید که امکانات مناسبی هم دارد رفتند و تمرینات بدنسازی پیش فصل شان را انجام دادند. این مجموعه ورزشی امکاناتی نظیر زمین اسکواش و برخی ورزش های دیگر را نیز در خود گنجانده که شرایط خوبی را برای آبی ها فراهم می‌کند.

بیشتر بخوانید:

واکنش باشگاه استقلال به تراکتوری‌شدن واسعی

استقلال و برچسب ۱۰۰ میلیاردی روی قایدی

 

 

تگ ها


استقلال تهران تمرینات استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال