چرا استقلال به ساعت‌ بازی‌های آسیایی اعتراض نکرد؟

عدم اعتراض باشگاه استقلال به&#۱۶۰;زمان برگزاری دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا در نوع خود عجیب بود....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال تهران رقابت های خود در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را از بامداد ۲۷ فروردین ماه آغاز می‌کند. یکی از مسائل مورد بحث در این خصوص ساعت بازی های استقلال است. به خاطر ماه رمضان و برگزاری دیدارها بعد از افطار دیدارهای استقلال اکثرا در نیمه شب است. 

طرفداران استقلال در این باره اعتقاد داشتند باشگاه باید به ساعت دیدارها اعتراض می‌کرد اما چنین موضوعی محقق نشد .حالا حجت نظری سخنگوی باشگاه استقلال در این باره توضیح داده است.

سخنگوی باشگاه استقلال گفت: «ما زمانی به بازی‌های آسیایی می‌رویم که ماه مبارک رمضان است. با توجه به اینکه کشور میزبان مهد اسلام است و ما هم مسلمان هستیم و اینکه عربستان از ابتدا اعلام کرده بود بازی‌ها بعد از افطار برگزار می‌شود و این هم با مسائل دینی ما مطابقت داشت، ما اعتراضی نکردیم.»

وی افزود: «بازی‌ها هم ساعت ۲۰:۳۰ و ۲۲:۳۰ به وقت عربستان برگزار می‌شوند که با توجه به اختلاف زمانی با کشورمان، یک ساعت و‌ نیم زمان بازی‌ها در کشور ما دیرتر خواهد بود. ممکن است در ایران دنبال کردن بازی‌ها کمی دشوار باشد، ولی در کشور عربستان این ساعت نامتعارف نیست. به همین دلایل هم در مورد زمان بازی‌ها اختلاف نظری نداشتیم و به همین دلیل هم اعتراضی به ساعت بازی‌ها نکردیم.»

تگ ها


استقلال تهران