چرا اظهارنظر بازیکنان و مدیران استقلال متفاوت است؟

در اظهارات بازیکنان و مدیران باشگاه استقلال درباره دریافتی ابهام‌هایی وجود دارد....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از مسائلی که بعد از دربی از زبان بازیکنان استقلال مطرح شد و سر و صدای زیادی به پا کرد، مربوط به مطالبات آبی پوشان از باشگاه بود. چند بازیکن استقلال در میکسدزون ورزشگاه آزادی از پرداخت نشدن مطالبات شان گلایه کردند.


در این بین بازیکنان مدعی شدند که ۱۰ درصد از قراردادهایشان پرداخت شده و باشگاه در این امر کوتاهی کرده است. این در شرایطی بود که مدیران باشگاه اعتقاد دارند پرداختی ۱۰ درصدی از این فصل صحت ندارد.


در این خصوص حجت نظری، سخنگوی هیات مدیره استقلال گفته بود: «تفاوت‌هایی در برخی پرداختی ها وجود داشته که اجازه بدهید علت آن را بازگو نکنم. اگر نتوانسته ایم درصد بیشتری را پرداخت کنیم، بخاطر پرداخت بدهی های باشگاه بوده است ولی تلاش می کنیم به روند پرداخت ها سرعت بدهیم.»


میزان پرداختی به بازیکنان استقلال چند ابهام را در خود جای داده است. مساله اصلی این جا است که اولا میزان پرداختی به نفرات یکسان نیست و پیش قرارداد اولیه ای که به برخی بازیکنان پرداخت شده، بیشتر از سایرین است. حتی کار به جایی رسیده که برخی بازیکنان جوان زیر ۱۰ درصد دریافتی داشته‌اند.


از طرف دیگر برخی بازیکنان از سال‌گذشته مطالبات زیادی دارند و باشگاه در فصل جاری نیز مبلغ بیشتری از ۱۰ درصد به حساب شان واریز کرده اما آنها این پول را به حساب مطالبات پارسال گذاشتند و به همین خاطر از میزان قراردادها ناراضی هستند.


در چنین شرایطی مدیران باشگاه استقلال به نظر می‌رسد باید سر و سامان جدی‌ای به وضعیت مالی باشگاه بدهند و با یکسان کردن میزان پرداختی و افزایش آن غائله پیش آمده را ختم به خیر کنند.

تگ ها


استقلال تهران