چرا انتقال امباپه به رئال در سال ۲۰۱۷ منتفی شد؟

ویلفرد امباپه، پدر کیلیان در گذشته مانع انتقال این بازیکن به رئال مادرید شده است....

به گزارش "ورزش سه"، در سال ۲۰۱۷ و بعد از درخشش در لباس موناکو بود که به نظر می رسید انتقال ۱۸۰ میلیون یورویی کیلیان امباپه به رئال مادرید قطعی شده باشد، اما این بازیکن به یکباره با لباس پاری سن ژرمن در مقابل دوربین ها ظاهر شد. حالا نشریه ال کنفیدنشیال مدعی شد در واقع این ویلفرد امباپه، پدر کیلیان بوده که در سال ۲۰۱۷ مانع انتقال این بازیکن به رئال مادرید شده است.

در آن مقطع فلورنتینو پرز موفق به جلب رضایت باشگاه موناکو و توافق با آنها برای خرید این ستاره جوان شده، اما درخواست های هنگفت پدر امباپه باعث شده پرز نظر خود را عوض کرده و از خریدن امباپه در آن مقطع ضرف نظر بکند. به نظر می رسد ویلفرد امباپه از پرز خواسته دستمزد سالانه ۱۲ میلیون یورو را برای این بازیکن ۱۸ ساله در نظر بگیرد. اما رئیس باشگاه رئال مادرید به این نتیجه رسیده پرداخت این حقوق هنگفت به یک بازیکن تازه وارد و جوان نظم حاکم بر رختکن رئال مادرید را بهم خواهد زد و به همین دلیل از پروژه جذب کیلیان امباپه انصراف داده است.

حتی به نظر می رسد در مقطع فعلی نیز ویلفرد امباپه ترجیح می دهد پسرش در پاری سن ژرمن باقی مانده و قراردادش را با این تیم تمدید کند، اما خود کیلیان و وکیل این بازیکن مصر به رفتن به مادرید بوده و تصور می کنند آنجاست که این بازیکن تبدیل به یک سوپراستار جهانی خواهد شد.

تگ ها


پاری سن ژرمن فلورنتینو پرز کیلیان امباپه رئال مادرید