بنتانکور در راه بارسلونا؟/ ممکن نیست!

بارسلونا شانس چندانی برای خرید رودریگو بنتانکور، هافبک جوان یوونتوس ندارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، بارسلونا قصد دارد در بازار نقل و انتقالات تابستانی یک هافبک بازیساز جذب کند و نشریه آ.اس مدعی شد رودریگو بنتاتنکور، هافبک اوروگوئه ای و جوان یوونتوس مورد توجه مدیران بلوگرانا قرار گرفته و آنها شرایط جذب این بازیکن را جویا شده اند. رودریگو بنتانکور در سال های اخیر رشد قابل توجهی داشته و این فصل به یکی از مهره های قابل اتکای مائوریتسیو ساری تبدیل شده، اما یوونتوس به دلایل اقتصادی تمایلی به فروش این بازیکن ندارد.

زمانیکه یوونتوس برای خرید بنتانکور با باشگاه بوکاجونیورز به توافق رسید، در قرارداد قید شد که ۵۰ درصد از رقم فروش این بازیکن به باشگاه بعدی اش نصیب بوکاجونیورز خواهد شد. بدین ترتیب اگر قرار به انتقال رودریگو بنتاتنکور به نوکمپ باشد، در واقع یوونتوس تنها نصف مبلغ مورد توافق را دریافت می کند و به همین دلیل از نظر اقتصادی توافق به بارسا و فروش یکی از مهره های اررزشمند ترکیب به سود بیانکونری نخواهد بود.

به احتمال فراوان دو هافبک بارسلونا به نام ایوان راکیتیچ و آرتورو ویدال در تابستان امسال از این تیم جدا خواهند شد و آبی اناری ها به دنبال گزینه های جوان تر برای جانشنی آنها هستند. نیکو بارلا، هافبک اینتر و فابین رویز، بازیکن ناپولی دیگر گزینه های بارسا برای تابستان پیش رو خواهند بود.

بیشتر بخوانید:
موج دوم کاهش دستمزدها در بارسا!
رونالدو در آستانه ثروت یک میلیارد دلاری!
روزی که ژابی، جرارد را تا مرز انفجار برد 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا یوونتوس نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات رودریگو بنتانکور یوونتوس بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال