چرا بارسا از حالا به گریزمان فکر می کند؟

نام گریزمان ابتدا زمانی به بارسلونا لینک شد که آبی اناری ها به یک باره نیمار را از دست رفته می دیدند ......

نام گریزمان ابتدا زمانی به بارسلونا لینک شد که آبی اناری ها به یک باره نیمار را از دست رفته می دیدند.

فوق ستاره برزیلی پس از یک ماه شایعات مختلف در نهایت راهی پی اس جی شد و بارسلونا مجبور شد برای جذب جاگزین او وارد بازار شود؛ اما مشکل اصلی در این بود که گریزمان بر اساس یک اصل اخلاقی و به دلیل محرومیت اتلتیکو از خرید بازیکن، حاضر شده بود یک سال دیگر نیز برای این باشگاه بازی کند و زیر برگه ای که رقم فسخ او را تا پایان انتقالات تابستانی 2017-18؛ 200 میلیون یورو مشخص کرده بود، امضا کند.

به همین دلیل بارسلونا دریافت که جذب گریزمان غیرممکن است و به سراغ عثمان دمبله رفت اما این پایان کار نیست چرا که مسئولان بارسا از حالا به فکر جذب گریزمان برای فصل بعد هستند با علم به اینکه رقم فسخ ستاره فرانسوی برای تابستان آینده 100 میلیون یورو خواهد بود.

گریزمان اما علاوه بر بارسا مورد توجه یونایتد و رئال نیز قرار دارد و بارسا به خاطر سه مورد مشابه نه چندان قدیمی در صدد است تا زودتر از رقبا گریزمان را به خدمت بگیرد.

تئو هرناندز، سبایوس و آسنسیو سه بازیکنی هستند که ابتدا بارسلونا با آنها وارد مذاکره شد و حتی موافقت ضمنی شان را نیز گرفت ولی پس از ورود رئال، هر سه از دسترس بلوگرانا خارج شدند. بارسلونا نمی خواهد همان اتفاقات این بار هم تکرار شوند به خصوص اینکه گریزمان در انتهای فصل گذشته و پیش از قطعی شدن محرومیت اتلتیکو از خرید بازیکن، با یونایتد پیش قرارداد هم امضا کرده بود.

 

تگ ها


اخبار روز آنتوان گریزمان بارسلونا لالیگا فوتبال